Mamici din Constanta (10)

Mamici din Constanta (10) | Autor: Oana

Link direct la acest mesaj

1. Anomis (Simona) – Andreea – 23.01.2000
2. Cali – graviduta Dr.?
3. Caty (Catalina)– Dinu - 15.10.2003
4. Cornelia – Maria 2.07.2003
5. Crixia (Cristina)– Alexia - 22.07.2003
6. Dady68 (Tania)– Anduta 14.09.1996 si Bianca 14.02.2004
7. Dianamaria – Tiberiu Andrei – 07.07.1997
8. Galarina (Cristina)– graviduta Dr. Rusa
9. Ione (Ionela)– Maria & Elena - 26.05.2003
10. July (Julide)– Teodora – 15.10.2002
11. Larular (Raluca)– Andra - 24.11.2003
12. Laura111 (Laura Tatiana)– Vlad – 15.02.2000
13. Layla (Carmen)– Daniel-Alexandru - 29.12.2003
14. Liris (Simona)
15. Lizuca (Gabi)– Alisia 05.09.2002
16. Marlen_b – graviduta Dr.Rusa
17. Narcisa – Patrick 29.02.2002 si Vivien 27.01.2004
18. Oana (Ioana Corina)– Paul 03.07.2002
19. Roxanaz – graviduta DPN 5 aug. dr Tomescu
20. Sinziana – David 04.02.2003
21. Tatianas – Delia Bianca – 04.07.2004 sau 05.07.2004?


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

vai de mine draga mea, bineinteles ca vii cu Paul...eu eram ametita si nu am scris, dar era subinteles.....
ia uite la ea ce harnicutza e de dimineatza...
eu acum m-am intors de afara si chiar ca se simte deja zapuseala, asa ca dati vreti sa iesiti aveti va rog grija.
pupicei la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

'neatza la toata lumea! Ca pt. mine abia acum ii dimineata!
Ieri am fost la o prietena si m-am riscat cu o cafelutza cu cofeina si.......numaram oite azi noapte la 3:00.Acum sunt chiauna, dar dependenta de voi....
Diana-esti invitata sa completezi lista.

Am pus pozici noi cu Bibi la 4 luni.Abia acum am reusit.
O zi buna va doresc ca eu....cred ca voi dormita toata ziua!

http://community.webshots.com/user/dady1968



Tania= Anduta(14 sept'96)+ Bibi(14 febr'04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Diana, scuze erai pe lista! Vedeti ce sunt??

Tania= Anduta(14 sept'96)+ Bibi(14 febr'04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Inca n-am apucat sa pun pozele din concediul de la Busteni, am fost teribil de prinsa cu treburile la serviciu iar acasa am zilnic musafiri, diversi prieteni, rude care sunt veniti pe litoral. Sunt cam obosita...

Roxi, merci de invitatie, eu vin, deci ramane pe vinerea viitoare la ora 14.00. Eu vin fara Vlad ca el doarme la ora aia, il duce mama la plaja de dimineata si pe urma e teleghidat daca nu doarme de pranz.

Sanzi, eu am un nr. de tel. de la o pensiune din Moeciu de Sus unde am fost anul trecut de Paste si am petrecut o saptamana de vis. E cu curte mare, leagan in curte, foisor pt. luat masa afara, gratar, tot ce vrei. Iti trebuie masina ca sa ajungi acolo, sa numeste Pensiunea Mihaela. Gazdele sunt doi tineri, au cam 26-28 de ani, dar muncesc de rup de dimineata pana seara. Totul e modern, vila , camerele (unele sunt cu baie inauntru, altele au o baie la 2 camere). Mancarea e f. gustoasa, gazdele au si ei un baietel mic , de vreo 3 ani, Iustin. Iti scriu pe PM nr. de tel. de acolo, cred ca trebuie sa rezervi dinainte. pretul e 30 de euro cazare+ 3 mese pe zi, pentru 2 persoane (per camera). Copiii mici nu platesc nimic. Cu noi a mai fost o familie de prieteni care aveau un baiat de 8 ani care era in crestere si manca de rupea si tot nu le-a luat nici un ban pt. masa copilului.
E frumos si la Moeciu , si la Busteni. Noi acum (sapt. trecuta) am stat la Silva unde sunt conditii f.f.f. bune si la cazare, si la mancare.



Laura - mama lui Vlad

http://community.webshots.com/user/vladut111

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ok, deci o trecem si pe Laura pe listuta...cit mai costa camera la Silva?
aoleu m-a apucat un chef de munteeeee......... nu am mai fost de o suta de ani, asa nu mai merge....imi vine sa plec acu'!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marlen_b spune:

Oana, multumim pentru listuta.

Rox, vin si eu la intalnire. De cand astept sa va cunosc...
De saptamana viitoare sunt libera.

Fetelor, stiti cum va fi vremea maine? Buna de plaja? Nu am mai fost de duminica trecuta. Si mi-e un dor de mare...

Bebicul este foarte activ. Se misca ca un pestisor in burtica.

Va pupam pe toate,
Marlen si b.b. 27 sapt. si 2 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Roxi, camera la Silva costa 1.600.000 lei, in care e inclus si micul dejun , care e stil bufet-suedez. Poti manca cat te tine burta, au tot ce-ti doreste inimioara ta : dulciuri, salate de tot felul, branzeturi, mezeluri, etc.

Sanzi, eu acum am vazut ca am grestit cand am scris ca pretul la Moeciu e per persoana, e per camera , deci pt. 2 pers. O sa-mi editez mesajul anterior.




Laura - mama lui Vlad

http://community.webshots.com/user/vladut111

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Buna ziua la mamici, nemamici si burtici, va multumesc pentru urari si:

1.numele magazinului chiar nu-l zic (ca-i al meu si n-am venit aici "sa-mi vand marfa" )
2.Sanzi nu pot sa-ti zic acum, in momentul asta un traseu anume pana la Moeciu - pentru ca nu conduc eu, pentru ca am permis dar... (de sus, de jos oricum sunt unul langa altul), dar zona merita. Gasesti pensiuni la tot pasul. ai de unde alege. Eventual gasesti o harta turistica la aproape orice benzinarie.
3.Tibi intra din toamna la scoala, la scoala nr.28, la program prelungit

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Sallutare...ce matinale sunteti fetele...
Am stabilit plecam vineri seara si venim pana duminica, vinera viitoare adica. deci ajung la fix la intalnire. roxa nu prea am inteles bine, intalnirea e azi? sau sapt viitoare?
Tatiana, deci fetita e la fel de cuminte cum era si cand am vazut-o...fff bine, esti o mama fericita!
Cred ca plecam la Busteni la niste prieteni, vacana mai lunga va fi in august...la Paltinis. am auzit ca merita vizitat...a fost cineva acolo?
Sinzi si david
http://community.webshots.com/user/sinzi_ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Vreau sa merg si la Moeciu ca mi-ati facut pofta, dar daca imi trebuie masina, nu voi putea decat dupa ce iese din service si baietii m-au linistit ca cel putin 2 sapt nu am masina...si ma astept la o luna...
Si am facut rezervari la Paltinis pe 17 aug, mai merge cineva acolo in perioada asta? Poate la sf lui iulie mai prind putin timp liber sa dau o fuga...si gasesc si pe cineva sa vina cu noi...nici un doritor?
Sinzi si David
http://community.webshots.com/user/sinzi_ana

Mergi la inceput