Recomandare medic stomatolog pediatru

Recomandare medic stomatolog pediatru | Autor: alexa

Link direct la acest mesaj

Va rog sa imi recomandati un medic stomatolog pediatru, bun profesionist, in Bucuresti.
Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa spune:

Chiar nimeni nu a fost cu copilul la stomatolog???????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana71 spune:

Eu am fost cu copilul la stomatolog cu copilul, pentru o carie si s-a comportat nesperat de bine (mai rau a fost dupa vreo 2 ore cand a inceput sa-l doara cand manca, sau poate era doar senzatia....). Dar nu am fost la un stomatolog pentru copil ci la stomatologul meu. Am intrebat-o in prealabil daca pot veni cu copilul (are 4 ani si jumatate) si mi-a spus ca e in regula. Mi-a spus ca mai a lucrat la un baietel mai mare putin. Deci, mare experienta cu copii nu cred ca are. Dar ea este foarte blanda si Victor a placut-o si a colaborat. Daca vrei sa-ti dau nr. de telefon si numele, trimite-mi un PM. Dar daca iti trebuie urgent, acum este in concediu (de ieri parca), timp de vreo 3 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samy spune:

Uite, iti recomand si eu pe cineva Dr-ta. Petre
tel: 321.17.21 sau 0744.529.579
Eu am fost cu baietelul meu de 5 ani si s-a comportat foarte frumos cu el. Insa nu e stomatolog pediatru! Nici nu stiam ca exista asa ceva.
Succes!
Samy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa spune:

Multumesc foarte mult pentru ajutorul oferit.
Totusi caut stomatolog pediatru, am inteles ca pentru copilasi se lucreaza cu alte materiale decat pt. adulti. Am fost la policlinica spitalului V.Gomoiu, nu am fost multumita de conditii,de aceea vreau sa merg la un cabinet particular.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca spune:

Salut
Noi am mers cu baiatul nostru in varsta de 6 ani la Facultatea de stomatologie,unde au doctori stomatologi pediatri. Acum insa este vacanta si nu cred ca mai lucreaza cineva. Doctora la care am fost noi se numeste Dr, Aneta Ivan si o poti gasi si la clinica particulara Medlife. Gasesti programnul dasei si adresa clinicii pe site la Medlife.http://www.medlife.ro/
Succes!

Mergi la inceput