"Mofturile" lor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ulisernic spune:

Nici ca se putea gasi un nume mai bun! Multumesc pentru intampinare, ma simt si eu ceva mai bine, prea eram singura, fara sa am cui sa ma vait de toanele Ana-Mariei! E o "scorpioanca" blonda cu ochi albastri, e fooaarte independenta si are pretentii cu carul! In plus, e interesata de moda, farduri etc.,iar eu, care sunt novice in domeniile astea, nu stiu ce sa fac! Ma gandesc: e oare prea devreme sa se fardeze si sa-si faca unghiile de trei ori pe zi? Ce ar trebui sa fac eu, ca mamica? Nu-l puneti pe tatic in ecuatie, va rog! Daca ar fi dupa el...


Mihaela Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalexia spune:

si eu sunt cam necajita cu Maria mea cea mofturoasa dar cred ca alaturi de voi imi va fi ceva mai bine.Ceea ce nu inteleg eu este faptul ca uneori este atat de intelegatoare si atenta cu mine de nu-mi vine sa cred dar cateodata imi vine sa plec de acasa numai sa nu mai vad cum se stramba .Mai nou atunci cand nu-i convine ceva se intoarce cu spatele si vocifereaza iar daca o intreb ce are imi raspunde acru "nimic".Of, of, of...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta spune:

Fetelor,pot sa -l bag si eu pe fiul meu in clubul fetelor voastre?
Sau acceptati numai fete?
Il cheama Dan si are 15 ani si 7 luni.Ca sa fie O.K. si el este un mofturos fara pereche.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

acceptam si baietzi, ce, ei nu-s tot adolescenti? bine-ai venit, alexuta
aalexia, acuhsi sunt mari puii si ishi iau zborul. sunt enervanti uneori, dar sunt ai nostri. nu-i ushor sa fii mama

Paul are nevoie de noi:
http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm

"Daca dragoste nu e, nimic nu e".

Mergi la inceput