Rochia de mireasa - cand o aratati mirelui? :)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

La noi a fost asa:am cumparat rochita , avazut-o dar imbracata doar cand a venit dupa mine in ziua nuntii si pot sa va spun ce-a zis cand ma vazut UUUAAAUUUU!Il am inregistrat pe caseta!

Ione`
www.saracut.go.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bruden spune:

Sper ca si iubitelul meu sa aiba acceasi reactie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Eu am nunta in septembrie pe 25.Rochia am luat-o impreuna cu mami a mea si nasa.E facuta la comanda.
Noi suntem casatoriti de 3 ani civil.Asa ca stam impreuna normal.Cand am ajuns acasa el a vazut-o.Insa fiind bustiera si fusta..mare lucru nu si-a dat seama.Doar o imensitate de alb si fundite..E asa frumoasa..asa frumoasa.
E facuta la comanda.
Si nu cred in superstitii...mie de ex 13 imi aduce noroc!


KORINNA mamika x 2


http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Nu am sa i-o arat pana in ziua nuntii.Avazut doar materialul,de model nu are habar si ii mai pregatesc si alte surprize,cum ar fi lenjeria intima pe care o voi purta.Chiar daca suntem casatoriti de 10 ani,vreau ca aceea zi sa fie o surpriza totala pt elsi sa ramana mut de uimire.Nu am facut pana acum cununia religoasa,dar niciodata nu e prea tarziu.Mai ramane doar lupta cu kg ca totul sa fie perfect atunci.Tineti-mi pumnii!

andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi spune:

Mie mi-a vazut rochia... doar pe dos. Cu el am mers cand mi-am adus-o acasa. Nu sunt superstitioasa, dar vroiam sa fie surpriza. Si a fost una minunata! Mi-a spus ca sunt cea mai frumoasa mireasa pe care a vazut-o vreodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuchi spune:

Nici eu nu i-am aratat rochia si nici el nu vroia sa o vada, asa ca atunci cand m-a vazut a avut aceeasi reactie:UUUAAAUUU! E o senzatie minunata sa-i vezi fata plina de fericire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julia23 spune:

Noi am fost impreuna in oras si sotul meu mi-a aratat-o,era superba si mi-am cumparat-o imediat,am probat-o de fata cu el.
Initial am vrut sa imi cumpar rochie si sa nu o vada decit in ziua nuntii dar asa a fost sa fie,sa o alegem impreuna.

Julia23
http://community.webshots.com/user/julia062003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Nu!Si nu-s superstitioasa!


Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Nu i-am aratat-o si nici n-a vrut s-o vada ca e mai superstitios ca mine. Nici n-am dormit impreuna cu o zi inainte de nunta, am fost la nasi.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Credeam ca numai eu fac nunta dupa 3 ani..dar vad ca .nu...asta ma mai linisteste!!!
Nici nu stiti cat de mult..ma gandeam ca daca am cupii..nu o sa mei fie la fel..In ceea ce priveste slabitul..deja am dat 13 kg..sper sa mai dau macar 5 kg..dar deja arat bine!

KORINNA mamika x 2


http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput