ATENTIE!!! Se muta subiecte

ATENTIE!!! Se muta subiecte | Autor: Marina

Link direct la acest mesaj

Pentru cele care nu au observat exista un nou Forum intitulat Odiseea sarcinii in 40 sapt , situat mai jos la Generatia Desprecopii. Toate subiectele despre mamici de.... si bebelusi de....vor fi mutate acolo. Deasemenea v-as ruga ca orice problema legata de sarcina sa o postati pe acel forum.

Probabil vor exista si disfunctionalitati. Va rog frumos sa ni le semnalati si le vom remedia.

Multumesc mult de intelegere.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

as avea eu cateva sugestii: e o idee excelenta ca ati facut o sectiune speciala numai cu sarcina, dar n-ar fi tot asa de buna ideea, in aceeasi ordine de idei, sa faceti o sectiune speciala si cu bebelusii (nu prea au ce cauta la "problemele feminine" de pe "femina intim", parerea mea!)

ceva in genul "generatia DC" (cred ca am vazut deja pe undeva titlul asta) si acolo sa avem sarcina, bebelusii pana la 1 an, apoi intre 1-4 ani, pweste 4 ani... cam asa ceva (poate si "parintii intreaba...")

plus ca pe aici pe "femina intim" sunt topice care ar trebui sa se afle ori prin "calatoriile sufletului", ori pe "prieteni dintotdeauna" (mamicile din canada, din cluj, etc)

asa "femina" ar ramane doar cu problemele feminine: cosmetica, slabit, epilari, si altele d-ale noastre

sper ca n-am suparat pe nimeni, am facut sugestia din drag de acest site!

va pupic!

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=8697&cid=5405

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

gandacelu..sunt total de acord cu tine..e o vraiste de te doare capul..de nu mai stii ce si unde sa cauti!1

KORINNA mamika x 2


http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

.... si mutati si mamici de 2002 unde le este locul!


~~Adela&Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Cateva probleme tehnice il impiedica pe Admin sa fie tot atat de prompt ca si ideile care ne trec noua prin cap. Barbatii astia...

Vilma, Anca (3 ani) si Tudor (11.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria m m spune:

Parca era vorba ca bbde....vor fii mutate la "poznasi".

Mamici de....e bine la feminina intim

maria, de Paula si Miruna

Mergi la inceput