Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (14)

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (14) | Autor: simonaM

Link direct la acest mesaj

continuare......? Alabama Mihaelabebe-Athens (web) Tlaura-Montgomery (web, www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">web2) Arizona Moniq California FLORYNA-Los Angeles Gabbriela-Los Angeles (Buena Park) (web) Garofitza-San Diego Iuliana-Gold River (web1, web2) Kim222-Laguna Hills (web) Lai -Bay Area Ruxij-Sacramento Katica-Sacramento Connecticut Alinuta-Stamford (web) Florida Conchita Elenalove27-Davie mir1301-Ft Lauderdale Georgia aida_o-Atlanta (web) Cleomax-Atlanta Illinois Carolyne-Chicago (din aprilie) danadarla-Chicago mn-Chicago (www.nistor.net/" target="_blank">web) petra-Chicago polux-Chicago PrInTeSs2- Chicago Rachel-Chicago (www.babiesonline.com/babies/s/spetco" target="_blank">web) Indiana Amuleta-(in apropiere de Chicago) Doinna- Indianapolis Laura_Oprescu Kansas Crism (web) Maryland Llaura-(DC area) Massachusetts andabrro-Greater Boston Nedda-Boston Michigan ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta) Ferigutza-Detroit (web) Oana_B simonaM-Troy (web) Minnesota Ancadm- Minneapolis/St. Paul Mississippi super-lia-Biloxi (web) Nevada Calina73-Las Vegas (www.searsphotos.com/?shareid=S200576634l55NX526WNY" target="_blank">web) New Hampshire Veve-North Conway (web) New Jersey Andrada Roxy (incepand cu..?) Laura Takacs-Flemington New York Ocebine Iubibubi-New York (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">web)Sentoria-New YorkDelia21 -New York Ohio Allya-Cleveland (web) bAlly-Akron (web) Pennsylvania Ann Marie-Philadelphia Monicutza3-Pittsburgh Texas casi lucamatei-Dallas Washington Lexi-Seattle Anapharm -Olympia Wyoming Silvia_popa-Laramiedeci.....sarbatori fericite in continuare!!!!!!tuturor fetelor de pe forum!!!!!don't worry....be happy.mona78

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

a mea nu e colorata lista....offff nu stiu ce a patit!!!.....dar cred ca va vedeti pe lista?don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Simona lasa bey ca nu conteaza culoarea !
Adevarat a inviat !
Se pare ca voi va chefuiti tare pe aici, Laura de baut ai baut dar la mine te-ai gindit !
Noi nu am sarbatorit ca Al a fost de srvici si eu acasa cu bb si Soacra , am bagat somn de voie si atit.
....sanatate ca e mai buna decit toate !


Elena Alvaro Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violeta spune:

Toata ziua nu am putut sa ma login in acest forumu si acum
eu unul nu inteleg ce se intimpla, acu sunt logon ca si violeta, si sunt sigur ca inca sunt mircea :)
Violeta draga, nu stiu ce se intimpla o sa iti trimit un mesaj pe k.ro cu setarile tale, care s-au combinat cu ale mele :)

---
mn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

mirceadon't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

quote:
Originally posted by Violeta

Toata ziua nu am putut sa ma login in acest forumu si acum
eu unul nu inteleg ce se intimpla, acu sunt logon ca si violeta, si



hopa popa penelopa...acu sunt mircea din nou..
asta a fost faina chestia..si eu care vream sa dau cu cariocile m-am trezit ca sunt violeta. Eu cred ca cineva ma saboteaza aci'..sau cineva tine neaparat sa ma faca fetitza

--
mn..o fetitza..deghizata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mircea..Las' mai,nu-i bai!noi stim cine esti si-n plus e buna si Violeta asta!Cum era bucata "Sarmalelor reci"?"Violeta duce galeata la gunoi...".Atat imi amintesc!

PS ...Nu te saboteaza nimeni;bug-ul cu pata pusa pe Violeta e de vina



Irina & vevericii Agnes si Laur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Mircea, tu faci misto de noi? Ori ti-ai facut sex change?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

quote:
Originally posted by Laura Takacs

Mircea, tu faci misto de noi? Ori ti-ai facut sex change?



trebe sa fug pina undeva sa verific ..ca nu mai sunt sigur de nimic acu'

--
mn...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Sex change ca sa faca hacking neobservat, noroc ca aici este numai persoane vigilente stim noi
Sper sa nu te superi, glumesc, trece de plictiseala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

quote:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by Laura Takacs
Aaaah, am baut ieri o Feteasca Neagra de ni s-a urcat la cap, si o Busuioaca de Bohotin tare buna. Avem o filiala prin care comandam de doua ori pe an tot feluri de vinuri romanesti, de obicei luam cate 10 lazi (120 de sticle) sa ne ajunga. Sutn direct de la importator, si costa $6/sticla.

-----------
unde, unde??? ai o adresa?

si nu stiu cine e Violeta, ala a fost mesajul meu, dar are forumul buguri, bugi, bugs etc :(



tocmai fusesem in locul acela si verificasem si sunt inca el :)) si acu vazui ca si Conchita o patise cu Violeta :)), offf sunt mai linistit...

BTW, legat de vinuri romanesti. Eu zic sa faceti o vizita in chicago si o sa gasiti suficiente tipuri de vin Romanesc. Eu am cumparat vineri si m-am oprit la 10 sortimente diferite...mai erau citeva care nu imi plac gen Lacrima lui Ovidiu. In general cu exceptia lacrimi lui ovidiu, vinurile sunt la $4.96. O sa fac o poza sa vedeti ce sortimente avem pe aici

--
mn..fetitza...cu sticlutza

Mergi la inceput