Mamici din Arad ( 6 )

Mamici din Arad ( 6 ) | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj

Salutare!
S-a mai incheiat un capitol la Mamici de Arad.Daca nu a fost Clau sa deschida subiectul mi-am permis sa-l deschid eu.Oricum asteptam listuta s-a o puna Clau cand vine de la Matern.




alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristina sa-ti spun cine a fost la intalnire:Magda cu Bianca,eu cu Dragos si Calin(ei au mai plecat la plimbare)Alina33,Anto cu Deni si o prietena de-a lui Anto din Arad.Pana la urma ne-am intalnit la McDonald's ca am mers cu copii si ei s-au jucat la topogan.Clau n-a iesit din spital pana maine,asa ca ne vom intalni cu ea cand vii tu la Arad.A fost fain,am povestit,dar pacat ca nu am putut sta foarte mult.Poate data viitoare.
Am facut si ceva poze,cred ca le pun mai tarziu.
http://community.webshots.com/album/132432338tVuyCs

Noi maine dimineata plecam la parinti la Bihor si stam pana luni seara.Eu marti incep lucrul.Tineti-mi pumnii.
Nu cred ca mai apuc sa postez maine si va spun tuturor fetelor
SARBATORI FERICITE SI UN PASTE FERICIT! HRISTOS A INVIAT!



alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Am vrut eu sa deschid aseara subiectul, dar am zis ca va las pe voi.
Alina M., va dorim drum bun, un Paste fericit alaturi dse toti cei dragi si un LA MULTI ANI pentru Dragos si un iepuras bogat. Bafta la servici, dar poate mai vorbim pina atunci.
Alina 33, Magda, Anto si Clau va dorim si voua un Paste fericit alaturi de cei dragi si iepurasi bogati.
Clau te asteptam...
Va pupam,
Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Alina tu esti harnicuta, se vede ca te pregatesti de lucru.
Multumesc la toate de iepuras,sunt foarte dragute,noi am ramas in urma ca e greu cu iesitul in oras.Sper doar sa nu ramin in urma de tot.Clau era foarte bine ,cred ca n-am vazut o mamica mai zburdalnica ca ea.E bine ca are energie si e super!
Imi pare rau ca n-am ramas la poze dar nu m-am asteptat sa-mi apara asa repede sotiorul.El ma astepta in masina...credeam ca a plecat acas.Oricum seara m-am cam resimtit de la "maratonul" de peste zi.
A fost fain.
Va pup si va doresc Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Buna fetelor, ce ma bucur ca ne-am intalnit!Nu am timp de povesti acum, am intrat doar sa va urez Paste fericit alaturi de toata familia!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

SAlutica fetelor!
In sfarsit acasa! Ce mult ne bucuram! Dde fapt eu ma bucur ca asta mic al meu de cand am ajuns acasa a plans de numa numa...nu am reusit sa-l linistesc pana nu i-am dat suzeta, cu toate ca nu vroiam sa i-o dau dar nu am gasit alta solutie mai buna!
Vai ce grea e meseria de mama!
Vad ca ati fost harnicute rau! Sa stit ca mi-ati lipsit foarte mult chiar spunea si Claudiu ca plange calculatorul dupa mine!
V-am pus cateva pozici cu bebe meu!
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos
Ma bucur ca v-ati distrat bine la Mc Donalds!
Ce mi-ar fi placut si mie acolo cu voi....
Eu va doresc un PASTE FERICIT SI BOGAT alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Buna Claudia!Sa-ti traiasca bebelasul!!!Bine ai venit acasa!!!
Tine-te tare in noua meserie, nu e usor dar e minunat.Sa va dea D-zeu sanatate sa-l puteti creste.
PASTE FERICIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

HRISTOS A INVIAT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si sa strigam prezent

-alina 33 (Alina - capricorn) - 34 ani, casatorita cu Dacian (fecioara), viitoare mamica a Dariei???
-anto (Antonela - scorpion) - 38 ani, casatorita cu Radu (varsator), mama Denisei (berbec-26.03.1992), 12 ani
-alina morostes (Alina - sagetator) - 30 de ani, casatorita cu Calin (leu), mama lui Dragos (berbec-11.04.2002) , 2 ani
-cristinacsa (Cristina - scoprpion)- 31 ani, casatorita cu Mihai (pesti) , mama gemenelor (leu): Carina si Alexandra , 1 an si 8 luni
-claudelu (Claudia - rac-16.07.1979) - 24 ani, casatorita cu Claudiu (pesti-12.03.1975), mama lui Raul-Andrei(berbec-01.04.2004)
-maggda (Magda- berbec) - 33 ani, casatorita cu Danut (rac), mama Biancai-29.09.1998 (balanta) , 5 ani
- lindaG (Linda- capricorn-27.12.1979)- 24 ani, casatorita cu Mark(rac-05.07.1971)
- claudiak (Claudia - fecioara)- varsta 31, casatorita cu Roland(balanta- 33 ani), mama Vanessei (rac-21.07.2002), 1 an si 9 luni

si uite asa nostru se mareste


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:



LA MULTI ANI, DRAGOS!Sa cresti mare, frumos si cuminte si sa se bucure mami si tati de tine, sa ai parte de tot ce ii mai bun si mai frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Acum am si eu putin timp liber si de ce sa va las sa va dezvatati de mine...
Noi avem probleme cu colicii...deja am facut colici si nu mai putem de durere...eu plang ca il vad cum se chinuie, iar el plange ca il doare burtica tare rau!
va las ca plange bebelusul!

Mergi la inceput