Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (13)

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (13) | Autor: Gabbriela

Link direct la acest mesaj

Alabama
Mihaelabebe-Athens (web)
Tlaura-Montgomery (web, www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">web2)
Arizona
Moniq
California
FLORYNA-Los Angeles
Gabbriela-Los Angeles (Buena Park) (web)
Garofitza-San Diego
Iuliana-Gold River (web1, web2)
Kim222-Laguna Hills (web)
Lai -Bay Area
Ruxij-Sacramento
Katica-Sacramento
Connecticut
Alinuta-Stamford (web)
Florida
Conchita
Elenalove27-Davie
mir1301-Ft Lauderdale
Georgia
aida_o-Atlanta (web)
Cleomax-Atlanta
Illinois
Carolyne-Chicago (din aprilie)
danadarla-Chicago
mn-Chicago (www.nistor.net/" target="_blank">web)
petra-Chicago
polux-Chicago
PrInTeSs2- Chicago
Rachel-Chicago (www.babiesonline.com/babies/s/spetco" target="_blank">web)
Indiana
Amuleta-(in apropiere de Chicago)
Doinna- Indianapolis
Laura_Oprescu
Kansas
Crism (web)
Maryland
Llaura-(DC area)
Massachusetts
andabrro-Greater Boston
Nedda-Boston
Michigan
ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta)
Ferigutza-Detroit (web)
Oana_B
simonaM-Troy (web)
Minnesota
Ancadm- Minneapolis/St. Paul
Mississippi
super-lia-Biloxi (web)
Nevada
Calina73-Las Vegas (www.searsphotos.com/?shareid=S200576634l55NX526WNY" target="_blank">web)
New Hampshire
Veve-North Conway (web)
New Jersey
Andrada
Roxy (incepand cu..?)
Laura Takacs-Flemington
New York
Ocebine
Iubibubi-New York (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">web)
Sentoria-New York
Delia21 -New York
Ohio
Allya-Cleveland (web)
bAlly-Akron (web)
Pennsylvania
Ann Marie-Philadelphia
Monicutza3-Pittsburgh
Texas
casi
lucamatei-Dallas
Washington
Lexi-Seattle
Anapharm -Olympia
Wyoming
Silvia_popa-Laramie

PS: Sper ca nu se supara nimeni ca am deschis eu urmatorul subiec, nu era nimeni in zona shi mi-am luat permisiunea sa folosesc cariocile (furate de la Mircea).

http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gabbriela_h/my_photos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

gabbriela,nu se supara nimeni.va salut pe toate si toti.a sosit rindul meu sa va intreb...adica sa ma ajutati cu ceva sfaturi.....pt fetele cu cetatenie americana!!!!!(sau si celelalte care aveti ceva idei de felul asta)fetelor,eu mi-am bagat hirtiile pt cetatenie...si am inteles ca trebuie sa astept un an de zile?peste vreo 4 luni sunt chemata la amprente.voi cit ati asteptat?as vrea sa imi spuneti,pt ca auzisem ca acum se da pe calculator,adica mergi la ei si te pune la calculator(pt intrebari)?si cite intrebari trebuie sa fie corecte din cite iti da?si in afara de de intrebari ce iti mai da...am auzit ca iti da vreo citeva propoziti sa le scri.......nu stiu?ajutati-ma cum a fost in situatia voastra...eu stiu ca de la stat la stat ,e alceva?asa emoti cred ca o sa am ...atunci!!!wow?nici nu imi vine sa ma gindesc!!astept parerile voastre?va pup pe tate si va doresc o simbata si dumineca placuta!!!!don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mn spune:

quote:
Originally posted by simonaM
voi cit ati asteptat?as vrea sa imi spuneti,pt ca auzisem ca acum se da pe calculator,adica mergi la ei si te pune la calculator(pt intrebari)?si cite intrebari trebuie sa fie corecte din cite iti da?si in afara de de intrebari ce iti mai da...am auzit ca iti da vreo citeva propoziti sa le scri.......nu stiu?ajutati-ma cum a fost in situatia voastra...eu stiu ca de la stat la stat ,e alceva?asa emoti cred ca o sa am ...atunci!!!wow?nici nu imi vine sa ma gindesc!!



si noi tocmai ce am trimis actele, mai exact in 15 martie, si avem programarea la amprente in 10 Aprilie. Eu cred ca cel mai bun ghid este cel de lauscis.gov.

mircea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomax spune:

iubi, ei sa se iubeasca, vorba ceea, asa ca ia-n de te uita si vezi daca te apuci de treaba, baiatu' a dat comanda de blonda sau bruneta, chiar si roscata n-ar fi rau, cica.
http://f2.pg.photos.yahoo.com/lbota_1201

conchita, multam frumos

toata lumea: o seara si o duminica de florii minunate [pup}

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:



La multi ani tuturor florilor de pe site-ul acesta!



Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

quote:
Originally posted by mn
quote:
Originally posted by simonaMvoi cit ati asteptat?as vrea sa imi spuneti,pt ca auzisem ca acum se da pe calculator,adica mergi la ei si te pune la calculator(pt intrebari)?si cite intrebari trebuie sa fie corecte din cite iti da?si in afara de de intrebari ce iti mai da...am auzit ca iti da vreo citeva propoziti sa le scri.......nu stiu?ajutati-ma cum a fost in situatia voastra...eu stiu ca de la stat la stat ,e alceva?asa emoti cred ca o sa am ...atunci!!!wow?nici nu imi vine sa ma gindesc!!
si noi tocmai ce am trimis actele, mai exact in 15 martie, si avem programarea la amprente in 10 Aprilie. Eu cred ca cel mai bun ghid este cel de lauscis.gov.mircea.
multumesc mult mircea!!!tare m-ar intresa asa mai in romaneste.....ca de citit nu prea am timp sa citesc si sa caut......astept parerile voastre.mircea.in asa de scurt timp te-au chemat la amprente?eu stiam ca dupa vreo 3-4 luni?americancelor...ajutati-ma si pe mine!!!!!nu ma lasa-ti sa ma stresez de pe acuma..ca imbatrinesc repedeva doresc o seara placuta.don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

vazut pozele, Cleo! hm, da' ce cauta duduile alea la bratul lui? :)) auzi, chit ca-s femeie serioasa, cu bb si sot, da' ia intreaba-l, o satena un picut mai trecuta nu i-ar placea? :)))))

Mona, eu nu-s sa-ti zic despre acte, da-ti urez bafta multa!

la multi ani de Florii, dragelor, si o duminica placuta!


http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Cleo,ce baiat mare ai si mai e si fain pe deasupra...ai numai unul?
ma facu curioasa iubibubi si zic ia sa vad si eu ....si-am vazut!sa iti traiasca si sa te bucuri de el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

mah, Laura_O, tot in perioada pohtelor esti? :))))))))))


http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

'naseara!
Wow Cleo,e mishto rau de tot!Sa-ti traiasca!
Multzumesc ca mi-ati adus aminte de Florii!Trebuie sa o sun pe mama,sa-i spun La Multzi Ani,o cheama Florentina.
Acu' va spun noapte buna si o duminica plina cu flori!
La multzi ani!
Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

quote:
Originally posted by Cleomax
iubi, ei sa se iubeasca, vorba ceea, asa ca ia-n de te uita si vezi daca te apuci de treaba, baiatu' a dat comanda de blonda sau bruneta, chiar si roscata n-ar fi rau, cica.http://f2.pg.photos.yahoo.com/lbota_1201conchita, multam frumos toata lumea: o seara si o duminica de florii minunate [pup}acum putem sa ne incuscrimsa iti traiasca feciorul.....ai un fecior frumos!!!
don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput