RAPORT FINANCIAR FONDURI DE AJUTORARE

RAPORT FINANCIAR FONDURI DE AJUTORARE | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

Draga comunitate,

Am primit de la Dr. Cristian Popescu urmatorul raport financiar:

"S-au strans pana ieri 52 752 037 lei ! La dolari au ramas tot 80 !"

De asemenea am primit o lista completa a deponentilor tot pana ieri pe care o sa o procesam "floral" in acest weekend.

PayPal: €934.14 EUR

PUSCULITA Desprecopii.com: 520 Euro + 30 $USA + 60 $Canada


Intrebare pentru cine lucreaza la BankPost! Dr. Cristian Popescu a venit cu urmatoarea idee: Daca tot strangem banii la Bankpost nu ar putea sa doneze si banca ceva in conturile respective (sau direct lui Cristi). Avem nevoie de persoana de contact careia putem sa-i adresam o astfel de cerere si evident, cineva sa compuna un mail scurt cu o cerere oficiala din partea comunitatii desprecopii.com in acest sens.

Imi cer scuze ca distribui sarcini dar am intarziat deja 15 minute la o sedinta unde am rol de "facilitator" si aia ma suna disperati (noroc ca le vad numarul pe display si nu le raspund)

Am fugit,
Florin





Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Asta inseamna aproape 3 000 EURO. Desi mai este cale lunga, e totusi imbucurator. Buna ideea cu Banc Post-ul. "Iuliacm" parca lucreaza acolo. Poate ne da ea o persoana de contact.




Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 6 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by cristalina

Buna!
Eu nu am specificat la banca cum ca am depus banii pentru Cristi, banuiesc ca nu are importanta, contul era parca special pentru el.

Ceea ce voiam sa spun este ca eu am depus banca la sucursala la care a fost deschis contul. In momentul in care am dat numarul functionara a facut ochii mari si a zis "Spuneti-mi si mie despre ce e vorba, ca asa ceva nu am mai vazut! S-a dat un anunt la televizor!? Nici nu va inchipuiti cate donatii s-au primit!"

Sunteti niste oameni deosebiti!



Monica 21+ saptamani




"În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacm spune:

quote:
Originally posted by ruxi

Asta inseamna aproape 3 000 EURO. Desi mai este cale lunga, e totusi imbucurator. Buna ideea cu Banc Post-ul. "Iuliacm" parca lucreaza acolo. Poate ne da ea o persoana de contact.


Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 6 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA



Ruxi eu nu lucrez la BancPost.
Chiar m-au calcat pe nervi acum cateva zile, dar mi-a trecut intre timp.
Totusi am sa incerc sa contactez pe cineva care lucreaza acolo.
Mai stiu ca este cineva de pe acest site care lucreaza acolo, o persoana incantatoare si cu suflet mare.

Parerea mea este ca orice banca sau alta institutie ar dona bani pentru Cristi daca cazul ar fi indeajuns mediatizat. Eu cred ca dupa aparitia la TV su in ziarea vor veni si sponsorizari mai substantiale.
Doamne ajuta!

Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

E imbucurator efortul care a fost fepus, si s-a ajuns la aceasta suma, dar mai este cale lunga... Si noi, care speram ca, Cristi, de ziua lui sa primeasca cadou aceasta operatie...Va pup si cu incredere in D-zeu se va reusi!

oana-cannes
"Si maine mai este o zi..."

Mergi la inceput