mamici din Iasi

mamici din Iasi | Autor: lacri

Link direct la acest mesaj

sunt o mamica cam singurica,m-am mutat nu de mult timp in bloc nou si nu prea mai am prietene(toate au pleca...),prietene mamici nici atat .al meu print are 1 an si 6 luni si tare mi-ar place sa ne intalnim sau se mai vorbim chiar prin mesaje aici la"despre copii"va pupacesc dulce si sa auzim numai de bine


lacramioara

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna maria spune:

Buna,Lacramioara!
Uite ca si eu chiar acum ma gindeam la un astfel de subiect,si tare m-am bucurat cind am vazut ca este.
Eu am o fetita de 1 an si 4 luni si un bb mic,mic in burtica si mi-ar face placere sa mai vorbim si poate chiar sa ne intilnim ca si eu duc lipsa de pritene-mamici.
Pupici si de la mine!

Teodoreiin 17 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Pai suntem destul de multe din Iasi si chiar ne-am intalnit de doua ori (eu am fost numai la o intalnire).
Eu am doi baieti: un baietel Otto de aproape 6 ani(implineste in aprilie) si al doilea, Matei care face 2 ani in iulie.
Din ce am retinut eu si mai si corespondez cu cateva din fete, dein Iasi sunt:(iti scriu nick-ul lor)
palmyrah, ymellda, acvi, ioana, carmenp, adi69, Elena_I,adda,l-carmen2003, orzu irina, MALUBA, si cele pe care nu le-am enumerat sa ma scuze, dar neuronul nu mai e functional la ora asta..
Poate daca se mai incalzeste un pic reusim sa mai facem o "intalneala".
Pupici si sanatate la puiuti,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacri spune:

va multumesc si nu va pot spune cat m-am bucurat cand am vazut ca am primit raspuns la mesajul meu,sincera sa fiu imi cam pirdusem speranta.abia astept sa ne intalnim cand propuneti voi eu sunt prezeta.si vreau sa mai tinem legatura si prin mesaje aici la"despre copii".sa vina caldura ca numai "scapati de mine" abia astept sa ne intalnim.va pupacesc super dulce

lacramioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna maria spune:

Subscriu si eu la o "intilneala"!

Teodoreiin 17 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Eu de mult astept sa vina caldura sa pot face iar plimbari de jumatate de zi in gradina Botanica...E plin de mamici si copii acolo cand e cald...

Dia si bebe Rucsi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Completare...
e plin si de gazulite de studiat si de floricele de mirosit si de fragi si dude de papat si de iarba de calcat si de banci de luat cu asalt...

Dia si bebe Rucsi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

lacri, numele imi e taaaare cunoscut. Esti cumva din VS? sau cu ISE-ul la activ?
Ah fetelor, nu mai venim de pastemi-e dor de voi, abia astept sa ne vedem la vara, poate chia in Gradina Botanica, ce idee buna! La studiat "bubuuza" si "foaia" si toate alea. Da, da!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Lacri, unde stai in Iasi?
Suntem multe in Iasi si tare rau imi pare ca eu am lipsit de la intalneli. Mai ales ca sunt amatoare de prieteni, doar serviciul ma omoroara.

Alina si Andra - 2 ani !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Prezenti si noi la apel!!
Ma gindeam ca daca tot e moda cu adoptiile(gropi,sine de tramvai,etc),sa adoptam si noi citeva banci in Copou,ca si eu ma gindesc sa-mi fac veacul vara asta pe acolo,impreuna cu mogildeata mea de 11 luni Alex.
Deci...pe cind prima intilneala??
Gabi si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacri spune:

ymellda eu stau in blv. Poitiers ,e cam departe de centru si nu prea sunt parcuri pt. copii(este o zona oarecum mai nouta si nu si-a mai dat nimeni interesul de a face ceva pt. ei)si m-am cam plictisit de n-ar fi apartamentul asa mare m-as muta in secunda doi dar nu ma lasa inimioara .tinatache nu cred ca ne cunoastem ,nu avem de unde ca nu sunt nici "din VS "si nici "cu ISE-ul la activ" dar sa stii ca mi-ar face mare placere sa ne cunoastem si nu fi trista ca vara vine imediat si ai sa vii sa ne intalnim si sa te cunoastem si eu si Fabian(nu accept un refuz).ma bucur enorm ca am ocazia sa imi fac noi prietene si sunt sigura ca o sa ne intelegem si o sa facem multe plimbari impreuna cu ingerasii nostripupici super dulci si sa auzim numai de bine

lacramioara

Mergi la inceput