un medic urolog bun?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

multumesc, am notat toate numele si va hotari singur unde merge.
Multumesc din suflet inca o data!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anchi spune:

quote:
Originally posted by Jeff

Cred ca cel mai bun la acest moment este prof. Mihai Lucan de la Cluj.
Este si un om deosebit.
Merita sa incerci sa ajungi la el daca vrei sa fi sigur pe diagnostic si reusita.
SANATATE
Jeff
melania





Draga Jeff,
Te rog, daca se poate, doresc mai multe informatii despre prof. dr. Mihai Lucan. Ma intereseaza adresa clinicii din Cluj, nr. de telefon, modul in care se poate obtine o programare la dumnealui.
O buna prietena are mari probleme cu rinichii, in Bucuresti nu a rezolvat mare lucru.
Iti multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jeff spune:

Draga anchi,
Am lucrat o singura data pt Dr. Lucan intr-un dosar, ca avocat si nu as putea da acel nr de tel care este de acasa. Sper ca ma intelegi. De atunci nu am mai vorbit cu dansul si stiu ca este extrem de ocupat.
Nu vad nici o problema sa dam de adresa clinicii din cluj unde lucreaza. Asra cred ca se poate rezolva de la serviciul informatii sau de pe net.
Eu nu am avut contact cu acesta clinica ci cu una privata in care dr. Lucan nu mai lucreaza.
E imposibil sa nu dam de el: este arhicunoscut la Cluj si cred ca daca stii pe cineva de acolo este f usor sa dam de el. Eu mai incerc pe net sa vad daca gasesc ceva si-ti scriu.
Melania

melania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anchi spune:

quote:
Originally posted by Jeff

Draga anchi,
Am lucrat o singura data pt Dr. Lucan intr-un dosar, ca avocat si nu as putea da acel nr de tel care este de acasa. Sper ca ma intelegi. De atunci nu am mai vorbit cu dansul si stiu ca este extrem de ocupat.
Nu vad nici o problema sa dam de adresa clinicii din cluj unde lucreaza. Asra cred ca se poate rezolva de la serviciul informatii sau de pe net.
Eu nu am avut contact cu acesta clinica ci cu una privata in care dr. Lucan nu mai lucreaza.
E imposibil sa nu dam de el: este arhicunoscut la Cluj si cred ca daca stii pe cineva de acolo este f usor sa dam de el. Eu mai incerc pe net sa vad daca gasesc ceva si-ti scriu.
Melania

melania






Draga Melania,
Te inteleg, nu iti face probleme. Acum, prietena mea este internata la un spital din Bucuresti. Poate nu este nevoie de transplant. Daca reusesti sa afli nr. de telefon de la clinica de urologie te rog sa-mi spui si mie.
Iti multumesc pt ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jeff spune:

Draga Anchi,
Am dat cautare pe internet si am urmatoarele info:
Prof. Mihai Lucan ar putea fi gasit la urmatoarele adrese:
1. Cluj - Spitalul Judetean - Clinca de urologie, str. Clinicilor nr. 4 - 6 Cluj Napoca, tel. 064.19.19.42;
2. Cluj - Clinica de Chirurgie III - Departamentul de Urologie, str. Croitorilor nr. 19 Cluj, tel 064.43.23.74;
3. Spitalul Judetean - Clinica de urologie Cluj-Napoca;
4. DIREX URO 2000 Cluj, care este clinica personala a domnului dr, nu stiu insa telefonul, dar il poti afla sigur de la informatii - www.direxuro.ro;
5. Institutul de Urologie si Transplant Renal Cluj.
Toate aceste informatii ar trebui verificate, eu iti repet le-am gasit pe internet, dar cu siguranta ca o telefonista ar putea sa gasesca numerele de tel de la aceste clinici, iar apoi sunand acolo vei da sigur de Dr. Lucan in vreuna dintre ele.
Sanatate,
Melania

melania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anchi spune:

Melania, iti multumesc. Sper ca informatiile primite de la tine sa-i fie de ajutor prietenei mele.

Mergi la inceput