Mamici din Arad...? (2)

Mamici din Arad...? (2) | Autor: Claudelu

Link direct la acest mesaj

Am fost fffff harnicute si am trecut la capitolul 2...
Va astept!

http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau nu dormi la ora asta ?Maine pana la ce ora dormi?
Ce bine ca ai inceput subiectul!Noi am fost foarte harnicute in ultimele zile,dar acum chiar ca merg la culcare.Pe maine!


alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Nu dorm nici la ora asta...pe la 9.30 voi fi in picioare ca nu ma mai lasa sa dorm...
Somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:


Duminica am luat o pauza ca al meu sotior a lucrat.
Ieri am plecat dupa medicament la colt si am ajuns la lebada dupa hainute la bebe.Asa fain a fost la cumparaturi....Si de acolo am mers pina la fortuna la piata de credeam ca nu mai ajung, si am poposit la soacra-mea sa nu-l scap [e bebe.Pe drum m-am asezat pe fiecare bancuta pe care am vazut-o in drum.Adevarul e ca mi-e mult mai bine cu tramvaiul decit cu masina.Am fost in vizita la un bebe de 3 luni ......e asa de dragut si grasut si vesel...deabia astept sa vina si al meu.Imi venea sa-l iau in brate da e cam greut si n-am riscat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Buna dimineata!
Eu sunt super adormita...m-am trezit fffff devreme si m-am culcat fffff tarziu...
Acum ma duc la plimbare ca altfel amortesc stand in casa...
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!Azi mi-ati luat-o inainte,eu abia acum am deschis calculatorul .Am iesit si eu la plimbare cu piticul ca e vreme fain ,de fapt iesim in fiecare zi cate un pic ca ne plictisim in casa.Acum l-am culcat si ma duc sa fac mancare ,revin diseara. Va pup!

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ce faceti dragutelor...ati iesit la plimbare? Eu tocmai m-am intors din oras...cred ca nu ma mai duc cu bani la mine, ca toti ii stric...imi iau doar strictul necesar...vreo 100.000 -200.000 lei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ce ti-ai cumparat din oras Clau?

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Am luat o aplica pentru camera lu' bebe, am luat lenjerie de pat ptr.bebe, am luat ceva lenjerie ptr.mine, i-am luat sorei mele o geaca super faina, ceva de mancare, etc...am venit incarcata acasa...apropo am prins la INTER Q (daca stiti unde ii) ca au primit marfa si mi-am pus 2 bluze deoparte si merg maine dupa ele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ai facut multe cumparaturi Clau!! Unde-i magazinul ala INTER Q,eu nu stiu sau poate nu-mi amintesc.La ce pret aveau bluzele daca nu te superi?

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

La UTA...cum vii dinspre Cocorilor pe partea dreapta este un magazin la parterul primului bloc...te-am lamurit...
Geaca ce am luat-o ptr.sora-mea a fost 450.000 lei iar bluzele una a fost 220.000 iar celalalta vreo 315.000 - chiar nu mai stiu exact...daca esti amatoare de skiat au primit costume faine ptr.ski...eu am vrut unul dar ce marime sa-mi iau ...si multe lucruri faine ptr. bebe...
E un magazin fain cu produse din Germania...si de precizat nou-noute...
Si lenjeria ptr.patutul lu' bebe tot de acolo am luat-o...
Eu imi iau multe lucruri de la magazinul ala...si mai este o firma tot cu produse din Germania...magazinul Pret...are la gara, pe Eminescu(de acolo am luat caruciorul), in Micalaca...merita vizitate...

Mergi la inceput