scoala fara frecventa

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Fetelor de ce sunteti rautacioase? Intrebari si zambete zeflemiste! Incercati sa empatizati cu persoana care va cere sfatul si nu sa ii luatzi profilul personal la purificat. Poate ca a scris asa ceva (declarant vamal) de rusine sau pt ca se astepta la reactii de genul asta daca spunea "fara scoala" sau "cu 3 clase". Erati mai multzumite atunci?

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanak spune:

Daca ce am scris eu mai devreme vi s-a parut rautacios, sau am jignit-o pe Julia, imi cer mii de scuze, dar am fost doar la subiect. Habar nu aveam ce meserie are si bravo ei daca e ce a scris ca e. Iar parerea mea ca mi-e sila de cei cu diplome pe baza de pile, mi-o pastrez si in continuare. Nu cred ca are importanta daca avem patru, opt sau 12 clase, dar important e sa ne meritam hartiile.
In fond si la urma urmei, rautate in colo, rautate in coace, fiecare isi spune parerea personala.
Pupici la toate si hai sa ramanem prieteni toti egal ce scoala are fiecare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Eu stiu ca in Bucuresti erau scoli generale care le faceai la frecventa. Cunosc pe cineva, ca si tine, care a urmat cursurile unei asemenea scoli...Si imi aduc aminte ca se ducea doar la examene la sfarsit de trimestru...Dar nu stiu in ce cartiere sunt, ce scoli sunt...Intereseaza-te la orice scoala generala, cred ca ei stiu cel mai bine...Bafta!


oana-cannes
"Si maine mai este o zi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Andrada, te rog sa nu faci abuz de autoritatea pe care o ai, fara sa fie nevoie. De ce nu te-ai luat de fetele care au fost cele ce nu au pastrat ton decent, au facut misto si nu au raspuns la subiect?

Eu asa nu mai postez nimic si gata......daca tu ai chef sa te iei de mine cand postez ceva normal.

Succes in continuare.......si distractie placuta ca moderator.........Nu-ti mai dau ocazia sa-mi "moderezi" raspunsurile.

Ancuta & Martijn, (24.10.2003)

http://community.webshots.com/user/Busch_family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Inca ceva, Andrada, Mara a cerut ajutor pt a obtine niste informatii, nu a postat aici ca sa aiba celelalte fete de cine face misto......si sa fie bataia de joc a lor.

Ancuta & Martijn, (24.10.2003)

http://community.webshots.com/user/Busch_family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danacaltan spune:

ce e unii...Da am si io o intrebare: am terminat 18 clase, unde pot sa ma duc (dau o spaga ceva)sa ma treaca la capsuni ca se castiga mai bine ca la institutu' meu?

danny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saphir spune:

ancuta, nu mai fi asa nervoasa ca nu face bine....
Eu chiar eram (si sunt) curioasa cum a ajuns declarant vamal, pentru ca am lucrat in domeniu si credeam ca cei din bransa sunt macar absolventi de liceu...daca nu de facultate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

-mara- da-mi un mesaj privat si lasa-mi un nr de tel...daca esti din bucuresti..exista 2 scoli care au cursuri de cls 8 fara frecventa.. si nu este nimic complicat...nu am chief sa dau info aici ca deh...sunt prea rele fetele astea care au terminat facultatea si...nu se prea vede....vbr la tel
toate cele bune
ancuta06 ::

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mara, tu vorbesti serios ca nu ai terminat nici ciclul primar???????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

crinuta..hai iubita sa fim serioase..l alea cu facultati de care aminteste lumea mai sus..tre sa fie si proaste..sa creada toate aberatiile..
de ce toate subiectele astea sunt postate de persoane noi pe forum? de ce nu a mai postat nimik?


MirelaV

Mergi la inceput