Hernie inghinala

Hernie inghinala | Autor: boubba

Link direct la acest mesaj

Pe data de 2 februarie am descoperit ca piticul meu de 1 luna are un out foarte umflat si dur asa ca am fost la doctor unde a fost operat de urgenta!!!Aveti baietei sau fetite care au avut asa ceva? Ce s-a intamplat dupa operatie? Cum s-au simtit? Afecteaza mai tarziu? Multumesc.


Draga Boubba...
Te rog ca pe viitor sa postezi mesajele cu litere mici. Pe acest forum sunt acceptate(asa cum scrie si la reguli) doar mesajele scrise cu litere mici, nu foarte colorate sau cu font-uri exagerat de mari. Se accepta si titluri de mesaje cu litere mari atunci cand este vorba de mesaje disperate/urgente.
Pentru moment, ti-am modificat eu mesajul.
Multumim pentru intelegere.

Florin.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Boubba, fii linistita.Varul meu a fost operat la 3 luni si acum la 21 de ani nu are nici o problema.Medicii spun ca daca este descoperita si tratata la timp nu sunt probleme.In august si sotul meu a fost operat tot de hernie inghinala si este bine, nu au fost neplaceri si nici nu cred ca vor fi.sanatate micutului

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'
Iubi, mamica cu burtica:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Fiica mea cea mare a fost operata de hernie inghinala la 3 ani.
Noi am observat cind fetita avea ceva mai mult de 1 an, am fost cu ea la medic si ne-au spus ca nu e nici o urgenta...ei i se vedea doar dupa efort si daca cumva plingea.
Au trecut de atunci 12 1/2 ani si nici macar nu se vede operatia.
Nu cred sa afecteze in vreun fel...cel putin eu n-am remarcat nici o schimbare.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella& com.

Mergi la inceput