Raport financiar catre comunitatea DC

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lily spune:

Te intreaba cind depui banii ce reprezinta suma : donatie si scopul donatiei : desprecopii
Iar numele a fost deja mentionat : Cristian Popescu
Sint f draguti functionarii la BancPost , asa ca sper sa va faceti curaj sa daruiti, astfel incit si Cel de Sus sa va rasplateasca faptele bune !!!

"Daca dragoste nu e, nimic nu e"

Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am marcat. Merci.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Se pot trimite bani si prin mandat postal? Programul meu este in aceasta perioada foarte incarcat (09.00 -21.00 - serviciu si facultate) asa ca imi este foarte greu sa ajung la banca. La posta deschide la 07.30 si ar fi timp dimineata pentru transmiterea banilor.

Multumesc mult pentru intelegere

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Noi avem rabdare. Soarta nu are rabdare uneori. Si eu sunt infrigurat ca sa ma exprim asa daca totusi....vor fi mai multi cat mai multi care sa spuna DA. Si sa si faca aceasta. Abia astept sa vad din ce in ce mai multi cu floricele la rever. Am rabdare...sper.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Marius, sa inteleg ca nu se poate prin mandat postal?

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Se poate oricum...oricum daca vreti se poate...Orice se poate daca vrei.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaruth spune:

quote:
Originally posted by marius

Abia astept sa vad din ce in ce mai multi cu floricele la rever. Am rabdare...sper.

Marius (www.desprecopii.com)



Marius,

Nu ca mi-as dori neaparat floricica la rever! Nu asta e scopul nostru! Dar, pentru ca nu m-am vazut "decorata" (!), sunt doar ingrijorata ca nu au ajuns si banutii de la noi! Fiindca, intr-adevar, timpul nu are rabdare la nesfarsit! Am in fata copia ordinului de plata, prin care viram, in 20 februarie, o suma de bani in contul in lei deschis pe numele doctorului Cristian Popescu. Am mentionat: "donatie pentru Cristi". Daca vrei (si poti), te rog, verifica si da-mi de stire! Eventual, chiar si printr-un PM.
Multumesc!

Dana TODEA, alias

Dana si Iubirea ei, Oana-Ruth

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

da Dana - pot sa confirm ca banii de la fam Todea au ajuns.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaruth spune:

Ma bucur ca putinul nostru se aduna cu - speram - mai multul din partea tuturor!
Confirmarea ne va sluji drept impuls, sa mai trimitem spre Cristi nu numai rugaciuni, ci si sprijin material!


Dana si Iubirea ei, Oana-Ruth

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ spune:

Am trimis banii in data de 01 martie, numele meu e Iakob Dana( asa am scris acolo ; nu Dana_). Am ordinul de plata si am specificat donatie pt Cristi.Imi puteti confirma ca au ajuns banii?Ahh si sa nu uitati de floricica!
Abia astept sa vad cat mai multi cu acea floricica, si sper sa se stranga cat mai multi bani!!!
Sanatate multa tuturor

Dana&bb Andy(1 an)

Mergi la inceput