Cineva din Japonia ma poate ajuta?

Cineva din Japonia ma poate ajuta? | Autor: Ioanaa

Link direct la acest mesaj

Am vazut acum o luna un reportaj la tv despre un aparat in care bagi tigara si ramane in afara doar filtrul si poti fuma fara sa emane fum. Am inteles ca se gasesc doar in Japonia. Ati auzit de asa ceva si daca da cat costa? Va multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OtiliaLia spune:

Nu am auzit de asa ceva, dar o sa ma uit, poate vad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remy spune:

Inca nu am auzit de asa ceva.Daca aflu ceva iti@spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eryka spune:

Nici eu nu am auzit de asa ceva si l-am intrebat si pe sotul meu ,se pare ca nu stie nici el nimik.

Eryka & sufletzelul din burtica --->21 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Esti sigura ca au aparut pe piatza? Pt ca unele sunt doar inventii care asteapta sa fie brevetate, care de care mai ciudate. Noi cum suntem fumatori sigur ne-ar fi atras atentzia, dar nu am auzit nimic. In cazul in care aflu ceva o sa iti trimit un PM.

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aliada spune:

Hmmm!Ar fi o treaba tare desteapta si buna dar inca nu am auzit de asa ceva.Poate e doar un proiect asa cum a mai spus cineva inaintea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

O prietena si-a luat un dispozitiv care se baga in priza (cica ar consuma mai mult decat aerul conditionat), introduce si niste pastile aromate, baga tigara (ramane dar filtrul afara) si iese totusi fum, dar datorita acelor pastile iese fum cu miros placut. Pretul e 50000 de yeni echivalentul a 14.000.000 de lei. Acum nu stiu daca e vorba despre acelasi aparat.

O zi placuta!
Eli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Japonel spune:

Da exista dar este la stadiul de prototip iar cum japonezi fac zilnic zeci de tot felul de prototipuri iar din toate daca 0,1% ajunge sa-se comercializeze pe piata deci inca nu putem sa dicutam despre asa ceva, dar parca tot mai frumos este sa iti savurezi tigara asa cum este ea in liniste nu cu tot felul de chesti robotizate sau mai stiu eu ce care ar pierde din farmecul unei tigari asa ca cand ne arde plamanul de o mahoarca tuzp afara la aer curat si nu mai contaminam pe nimeni xsau y cu asta.



Mergi la inceput