Alvaro este bine!

Alvaro este bine! | Autor: Laura _Oprescu

Link direct la acest mesaj

...numai un pic mofturici ca nu prea vrea sa manance, iar din cauza asta doctorii nu sunt prea incantati sa il lase acasa.Elena insa e puternica pentru toti...isi sprijina si sotul si soacra si il mai cearta si pe scheleton 9asa ii zice lui Alvar) ca de ce nu mananca...intre timp , laptele ei hraneste bebelasii de prin spital pana se decide Alvaro sa manance...sa speram ca auzim cat de curand vesti de la Elena de acasa noptile cand Alvaro isi intra in drepturi si urla din toti plamanii...va pup si Craciun Fericit de la Elena si de la baietii ei(subscriu si eu cu ai mei baieti)


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Ne bucuram tare mult!!!
Multumim Laura pentru stire. Sanatate micului Daniel-Alvaro, sa fie mincacios, sa creasca mare si voinic!
Sarbatori fericite tuturor!
Andrada

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelate stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catan spune:

Ne bucuram din suflet ptr baietelul lui Elena.Sa dea Dumnezeu sa creasca mare si frumos si sa nu o supere pe mami sa pape de la titica ,laptic si sa urle tareeee.Elena sa ai o viata fericita alaturi de baietii tai.Te pupam si iti uram un An nou minunat.Catan piciul nazdravan si bebita Cindy.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remy spune:

E veste tare buna.Ne bucuram tare mult.Sarbatori fericite si tie cit si Elenei si baietilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Ce veste buna!!!
Ma bucur foarte tare sa aud ca micutul Alvaro este bine!
Si Elena, felicitari ca iti pastrezi lactatia!!! Laptele matern este extrem de benefic pentru bebelusi, sunt sigura ca scumpul tau va fi un mincacios si nu se va mai dezlipi de la sinul tau!!! (Hihi, ca mine acum, Adélie are aproape un an jumatate si parca mai cu naduf suge!)
Va pup mult, Elena, curajoasa mamica, taticul Al si bebelul luptator Alvaro!
Va urez un Craciun Fericit si Mosul sa va aduca in primul rind multa sanatate (mai ales prichindelului, ca are nevoie!)!

Otilia&LaAdelita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Ce veste minunata! Alvaro nu stii ce pierzi puiule! Treci la papica!

Elena, Alvaro si Al Sarbatori Fericite si un An Nou fericit!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Sa dea Domnul ca aceste Sarbatori de Craciun sa aduca numai bucurii tuturor si sa avem numai vesti bune de la toti cei aflati in suferinta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

Ne bucuram din suflet pentru micutul Alvaro
Elena iti uram Sarbatori fericit cu multe multe bucurii alaturi de cei dragi tie

Anita+bb Rachella 36W
http://community.webshots.com/user/sugarbabe134

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Ce bine ca bb e bine! Asteptam vestea asta buna acum de Craciun.
Asteptam acum sa auzim si ca voinicul a inceput sa pape bine.
Iti multumim Laura ca ne-ai dat si noua vestea asta buna.

Craciun Fericit tuturor!

Lia

ruxij

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

MInunata veste de Craciun! Sanatate deplina micutului si pofta mare.
Draga Elena - suntem cu gandurile alaturi de tine, Alvaro-Daniel si sotul tau.







Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicuta spune:

Stiti, fetelor, eu si sotu nu am avut timp de cumparaturi de Craciun anul asta. Anna mea ma tine in priza pe acasa, si daca plecam undeva e dificila, asa ca prefer sa nu merg prea departe de casa. Sotul lucreaza si vine tarziu. Dar stiti ce? Am primit cele mai frumoase cadouri de Craciun in seara asta, cand am citit mesajele postate de Laura si Mihai despre Al si Andreea. Domnul sa fie laudat! M

Mergi la inceput