Pot intra si eu?

Pot intra si eu? | Autor: A_Iulia

Link direct la acest mesaj

Dragele mele,
Asa mi-e de ciuda ca abia acum v-am gasit. Pana acum mai intram eu pe site, dar ma uitam la articole, si nu in forum.
Sper ca nu sunt cea mai mica burtica, desi cam asa pare (24-25 saptamani), DPN: 29.02.2004! Si e an bisect! Sper totusi ca minunea mea sa fie mai norocoasa si sa-si gaseasca o alta zi. In plus, la alte ecografii facute (ca am facut vreo 5-6 pana acum) mi-a iesit 26.02., 28.02., etc.
Sau puteti sa ma goniti la intervalul urmator (martie-aprilie 2004?!), desi mie de voi imi place.
Eu am in burtica o fetita. Asa mi-au comandat-o familia: sotul, mama, soacra, inclusiv eu - ne doream o fetita, e primul nascut.
Va pup pe toate, aveti grija de voi.
Adina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Adina, bine ai venit!
Sarcina usoara si bebe sanatos!

Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eryka spune:

Buna Adina si bine ai venit printre noi.Sa stii ca nu esti cea mai mica burtica,dupa cum vezi eu sunt in 13 saptamani si sunt fete care sunt si mai mici,aici din fericire apar incontinuu burtici ,momentan sa ajuns la luna de iulie ptr . nasteri si sunt asteptate cele de august .

Daca cumva nu ai gasit, sa stii ca tot aici la "Interzis barbatzilor" exista un subiect ce se numeste "Mamici de ianuarie-februarie"potzi intra acolo si vei gasi multe burtici in aceeasi perioada cu tine,potzi vb. cu ele si kiar sa te bucuri impreuna cu ele de evolutzia sarcinii tale.
Itzi urez inca o data bun venit , o sarcin usoara in continuare si un bebe frumos si sanatos.

Eryka & sufletzelul din burtica---> (13 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana77 spune:

Adina!

Bine ai venit!

Daca intri in subiectul "Mamici de Ianuarie-Februarie 2004" ne gasesti pe noi, mamicile care vor naste in aceeasi perioada cu tine!

Te asteptam!

Ioana si "Arturicii - sapt 29"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Bun venit si sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Bine ai venit, Adina !
La fel am patit, si eu, la inceput. Citeam articolele, habar nu aveam de forum.
Sarcina usoara ! Daca e fetita, s-ar putea sa vina mai repede.



Nina & Nina-Cristina (1 an si 10 luni)
http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Buna adina,
Bine ai venit pe acest forum
Sarcina usoara si nastere usoara.
Sa auzim de bine.

lilib & daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Fug acum la categoria mea. Vreau sa va spun un secret: de cand am descoperit "Interzis barbatilor" ma uit la toate mesajele trimise, si nu-mi mai vad capul de cat am de citit. Si sunt la serviciu! Sper sa nu-mi pierd slujba, dar sincer, nu am chef de munca.
Va pup pe toate si aveti grija de micuti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Bine ai venit Adina!!!

alina-39 sapt si 2 zile

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Bine ai venit Adina !
Si iata cum se ingroase randurile burticilor de ian-feb 2004… te-am vazut si acolo, asa ca acuma putem sa spunem ca ai “vechi state de servici” !!!

DARAEL & BB (25 sapt)


“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Bine ai venit, Adina! Sa stii ca si eu am descoperit forumul mult mai tarziu dupa descoperirea site-ului...Citeam si reciteam articolo de pe site inca din luna a 2-a de sarcina, insa forumul l-am descoperit abia in luna a 7-a...Lasa, mai bine mai tarziu decat niciodata...
Nastere usoara iti doresc si o fetita cuminte, sanatoasa si mancacioasa!

_Ella & Emma

Mergi la inceput