centru medical olimp

centru medical olimp | Autor: arghirescu

Link direct la acest mesaj

as dori numarul nou de telefon de la centrul medical olimp.va rog.am programare pe 9 octombrie si numerele pe care eu le am nu mai sint valabile.
va multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kiara spune:

acum se cheama diagnosis si telefonul este 231.67.42.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arghirescu spune:

multumesc,dar nici asta nu e bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2cg spune:

Din cate stiu nu mai exista Centrul Medical Olimp. Noua clinica se numeste DIAGNOSIS si are urmatoarele numere de telefon:
231.67.41/42 & 0742.062.834 / 0723.399.766 (B-dul Mircea Eliade nr.18, sector1)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arghirescu spune:

2cg,multumesc.asa e,astea sint numerele.dar,nu prea sint profesionisti la faza asta,ar trebui sa aibe numerele de telefon ale pacientilor si sa anunte orice schimbare.
sint suficient de scumpe ecografiile ,ca sa-si poata permite niste telefoane.e,poate sint eu circotasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kiara spune:

si eu em fost dezamagita ca la vechile numere de telefon nu am gasit un robot care sa ne dea noile numere. Firmele serioase asa fac. Si vorba voastra ca la cat costa echo ai pretentii.

Pe mine m-a surprins in mod neplacut faptul ca programezio o echo cu 2 luni jumate inainte. Ce se intampla daca ai o urgenta? Daca astepti 2 luni jumate apoi poti sa si mori pana atunic, nu?

De exemplu, eu trebuia sa-mi fac echo la 20 saptamani, adica pe la inceputul lui noiembrie. Va spun sincer ca vroiam sa sun ca cateva zile ianinte. Noroc ca cineva pe DC a dat noile numere de tele si am vrut sa verific daca sunt bune si cand am aflat ca ma programeaza de abia pe 20 noiembrie am crezut ca fac atac!

Sincer nu stiu ce sa fac sa astept pana la 23 saptamani sau sa ma duc la un alt echo. Faza e ca mie mi-a placut de dr. Pop si as fi vrut sa merg tot la el, dar in conditiile astea...

Ar mai fi o varianta sa sun cu cateva zile inainte de noiembrie sa vad daca nu a renuntat careva la programare si poate am noroc sa merg mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Kiara, uite aici http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=14619, poate rezolvati ceva. Bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kiara spune:

Saru mana diana, am vazut.
il sun acum pe medicul meu sa vad daca e ok sa fac mai devreme echo.
Ce bine ar fi sa zica daaaaa!

Mergi la inceput