FIV de toamna 9

FIV de toamna 9 | Autor: papadie

Link direct la acest mesaj

Sunteti prolifice :-)))

"Īn afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

Cored sa fie cu noroc FIV-ul, sa se lase cu ochisori.
Tu pe 1 Oct incepi injectiile de supresie sau deja sunt facute si atunci incepi cele de stimulare?

Mai e cineva care incepe acum injectiile de supresie? Eu le incep sambata si ma intrebam daca o sa am vreo colega de suferinta care sper sa se transforme in bucurie.

Fetele care au avut deja bucurii, sper ca totul merge bine in continuare. Care ati mai fost la HCG, cum evolueaza...

Numai bine la toate fetele
Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

Am vrut si mi-a scapat, deci revin.
Merci Papadie ca ai grija si ne ajuti sa putem folosi forumul acesta cat mai usor...un subiect nou e binevenit. Nu stiu de unde gasesti atata energie si timp!!
MERCI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina G spune:

Buna fetelor, nu v-am uitat deloc. Va citesc in fiecare zi, dar nu am mai scris ca nu prea mai am nimic nou. Am mai facut un HCG acum citeva zile, parca luni, si mi-a iesit 1222, deci nu e rau. Nu ma mai doare burta, decit f. rar si f. putin, aproape deloc. Pe 26 ma duc la eco, si d-abia astept.

Monbb si Cored, success mult de tot la IVF-ul care e pe vine. Si Denisa cred ca va incepe injectiile in curind, daca nu le-a inceput deja. (E plecata pina pe 22, parca.)

Va tin pumnii la toate si va doresc sa fie cu ochisori cit mai multi toamna asta.

Va pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloe spune:

Si eu la fel, va citesc in fiecare zi, dar nu am noutati, plus ca sunt destul de ocupata la servici. Si tot mai obosita...
Bebelusii cresc, sunt bine, sunt tare cuminti.

Cored,Monbb, Denisa, Raluca - voi sunteti urmatoarele pe lista. Va doresc din tot sufletul sa reusiti!

Va pup pe toate!

Cloe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Parvutoiu Anca spune:

Ieri am fost la Niculescu si mi-a spus la eco ca sarcina mea s-a resorbit, s-a pierdut, nu mai este, s-a dus.

Am venit la serv sa rezolv unele urgente, plec cat mai repede acasa si ma inchid de lume.

Nu stiu cand voi mai reveni pe forum. Nu stiu ce voi face in viitor.

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Anca, imi pare atat de rau pentru tine
Noi suntem aici, alaturi de tine........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Anca, plang si eu acum... Imi pare rau, rau de tot.
Dar: te rom sa crezi in sansa ta. Stiu o femeie, sotia unui fost profesor de-al meu, care a pierdut 5 sau 6 sarcini, si in luni mari pe toate. Si totusi acum are un baiat de 20 de ani. Nu a renuntat si a reusit.
Si tu vei reusi, nici sa nu-ti treaca prin cap ca nu vei avea bb.
Suntem alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Anca, mi se rupe sufletul! Asa cum ma lasasei muta cand ne-ai dat vestea cea buna, asa sunt si acum: muta. De tristete... Dar cele mai multe necazuri ne intarasc, nu ne doboara. O sa te intorci hotarata. Tu ai simtit pe pielea ta ca se poate.

Cu drag,
Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Anca imi pare sincer rau, am crezut ca nu vad bine cand am citit.Nu uita ca noi suntem alaturi de tine, te rog nu dispera ca mai rau iti faci.Dumnezeu nu ne va parasi, este cu noi si stiu ca si tu la un momenta dat il vei tine in brate pe puiul tau.
Incearca sa-ti revi, nu te inchide in tine.
SUNTEM ALATURI DE TINE.

Pupici

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcelle spune:

Anca, imi pare nespus de rau pt ce ti s-a intamplat!
E ingrozitor! Stiu prin ce treci si nu as dori la nimeni asa ceva!
Sunt cu lacrimile in ochi si eu si ma doare sufletul pt tine!
Las' Anca ca in curand, vei vedea ca veti face un alt bebic mai TRAINIC si mai frumos! ( Asa mi-a spus si mie sotul, cand ni s-a intamplat si noua asta!) Si eu sunt sigura ca ne va ajuta Dumnezeu pe toate sa ne vedem visul implint!

Acum e foarte greu! Iti doresc sa iti revii foarte repede!

Suntem alaturi de tine si te asteptam printre noi!

Te pup,
Marcela.

Mergi la inceput