imbracaminte de la Z...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADA1974

Fetelor, imi spuneti si mie la care magazine ati fost? Si daca stiti la care au mai multa marfa?

ada mami de Sophia-Maria (18.03.2009) si Ana-Gabriela (12.02.2005).
http://picasaweb.google.com/mart.apr09/ADA1974?locked=true#


eu am fost la Unirii. si pentru copii pana la 1 an aveau mai multe modele decat pentru 2 ani.



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare
Daria
POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bursucelu spune:

nemary te rog poti sa-mi spui ceva preturi de la z acum cu reducerile.Te rog pentru ca duminica am fost la magazinul ZERO ITALIA spuneau ca au reduceri 50% dar am ramas socata ce preturi afisau ex.un pantalon scurt 70 ron redusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Cu reduceri sau fara, magazinele Z au niste preturi nepermis de mari. Nu stiu cum puteti cumpara de la ei.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui nemary

da, au inceput de azi. am fost si eu si i-am cumparat fetitei cateva bluzite, pantaloni scurti si o rochita. body-urile, in general imi plac, i-am luat si eu mai multe si se spala f bine, nu s-au scamosat si nici nu iese culoarea la spalat. eu ii spal toate body-urile, indiferent de culoare(de la alb la negru) impreuna.



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare
Daria
POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.



nu e adevarat! din body-urile de culoare rosie iese culoare! ba chiar ies scame rosii si pe pielea copilului; de aceea eu evit mai nou body-urile rosii de la Z! daca iau macar stiu la ce sa ma astept!

iar body-uri negre n-am vazut la Z! cred ca era doar o exprimare,si nu realitatea.



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Cu reduceri sau fara, magazinele Z au niste preturi nepermis de mari. Nu stiu cum puteti cumpara de la ei.

Mara si Matei


lucrezi cumva la concurenta? atunci ce spui despre preturile MOTHERCARE, OBAIBI, MINIBLU, DEBENHAMS, MARKS&SPENCER, ZARA? in comparatie cu acestea de mai sus, ca si calitate, doar MOTHERCARE si OBAIBI (iar la body-uri si marks&...) ce intrec Z-ul, insa la preturi,atunci cand sunt reduceri chiar se merita.... bine ca exista reduceri, ce va luati asa tare de politica firmei?! stai linistita ca cine nu vrea nu cumpara! sau cine nu poate, nu cumpara nici la pret intreg,nici la redus..




karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nu lucrez la concurenta. Si da, toate au preturi foarte mari. Prefer sa cumpar de pe laredoute, t-a-o, orchestra, dpam, kiabi...toate direct de pe net.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

eu am luat ieri hainute pentru 3-4 ani de la Z Plaza Romania. Era ceva marfa si nu era aglomeratie.
Dupa parerea mea, Z are cele mai mici preturi dintre magazinele de gen din mall-uri. Am sa dau si cateva exemple, ca sa nu vorbesc aiurea...:
-rochita de vara - 29 lei
-palarii - 20-30 lei
-tricouri - 25-35 lei
-colanti - 25 lei
-body-uri - 15-18 lei
-pantaloni-45-80 lei

astea sunt preturi fara reducere...evident ca exista si mai scumpe, dar poti lua hainute frumoase si la preturi mai decente.

*******************************************************
raluca mami fericita de alexia (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flory_28 spune:

da...la reduceri poate mai gasesti cate ceva la pret accesibil...insa m-am lamurit eu cum e cu aceste reduceri !!! Calitatea foarte proasta in comparatie cu pretul platit...dar ce sa faci, asa suntem noi romanii...daca nu imbracam copii cu hainute "de firma"...ne este rusine.
Eu nu i-am cumparat decat un body baietelului meu, in rest a mai primit cateva hainute de la Z.

Dar este doar o chestiune de optiune...eu una daca as avea bani si nu as avea ce face cu ei, i-as cumpara hainute de calitate...si nu de la Z.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

flory eu nu consider musai hainutele de la Z hainute de mare firma, ci doar niste hainute mai bune decat ce gasesti in magazinele obisnuite.... de exemplu eu mai cumpar de la Piciul, de la Kara Baby, de la RomBaby, insa se vede cusatura romaneasca, felul in care se stramba hainele dupa prima-a doua spalare in comparatie cu hainutele de la Z sau alte firme... care rar sau deloc nu mi s-au strambat dupa nenumarate spalari.

nu-mi spune acum ca e doar moft, pentru ca cine vrea sa aibe totusi niste haine care sa stea normal pe copil si le cumpara de la magazine ok.... si nu-mi spune ca tu dai nota 10 hainutelor de la tarabele de pe langa piete sau cele de prin EUROPA-DRAGONUL ROSU etc... incomparabile cele 2 tipuri de "magazine".... chit ca sunt tot bumbac 100% sau mai stiu eu ce...



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicolest spune:

Eu de obicei cumpar de la MotherCare dar cand sunt reduceri iau si de la Z. Mie mi se par ok din punct de vedere calitativ si credeti-ma ca preturile sunt foarte bune cand sunt reduceri.
Am cumparat si body rosu si l-am spalat cu toate hainutele la un loc ... nu a iesit culoarea din el ... deci sa nu generalizam.
Si am cumparat cam asta: palarie-12 ron, sosete-5 ron, body 10 ron, pantaloni - 34, rochite - 25 - 35 roni .....
Mie mi se par foarte bune preturile ..... la piata e mai ieftin? eu nu cred si nu discut de calitatea materialelor care e mult inferioara fata de magazinele sa zicem "de firma"..

Mergi la inceput