Despre Parenting

Despre Parenting | Autor: kay

Link direct la acest mesaj

Am aflat de www.mindmaster.ro/parenting/home.aspx" target="_blank">acest site si mai mult, faptul ca se pot face si cursuri pentru a gasi solutii la unele probleme care ne pun mari dificultati in cresterea/intelegerea/ educarea copiilor nostri. eu zic ca e un pas mare pentru cei care reusesc sa mearga la aceste cursuri... cate subiecte sunt pe DC despre (de ex) concediul cu cei mici, cum sa iti linistesti puiul cand vrea ceva in magazin si nu consideri necesar sa ii cumperi, rivalitatea dintre frati si multe, multe altele, probleme pe care toate le avem.

cred ca merita atat citit siteul cat si sa mergem la cursurile pe care le preda chiar o mamica de pe DC (ce mica e lumea )

uite un link catre www.mindmaster.ro/parenting/articole.aspx" target="_blank"> articolele de pe site

voi ce parere aveti?

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Kay, multam, eu ma apuc de citit!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Luny, sa-mi spui ce pareer ai dupa ce citesti.


restul nu sunteti interesate?

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay
uite un link catre www.mindmaster.ro/parenting/articole.aspx" target="_blank"> articolele de pe site

voi ce parere aveti?


eu nu vad nici un articol, ci invitatii la cursuri...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

iertati nepriceperea mea la treburile internaute... sunt varza cand e vb de facut ceva pe net... asa ca multumesc luny pt linkurile corecte.

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am citit articole, interesante si utile!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput