indemnizatia marita....

indemnizatia marita.... | Autor: florentina_v

Link direct la acest mesaj

Din cate am inteles luna aceasta ar fi trebuit sa primim indemnizatia marita...cele care am depus actele pentru 85% din venitul net.Dupa cum era de asteptat nu am primit nimic inca...insa nici nu am inteles foarte bine cand, cum...si mai ales ce garantie avem ca nu ne vor respinge dosarele si nu ne vor anunta?
Stiti mai multe detalii despre acest lucru?

Alexandra-Maria 30.09.2008

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Nici eu nu am primit nimic si am depus dosarul prin 15 ianuarie. Oricum nu ma astept sa primesc in graba pt ca mi-a spus ca o sa dureze cateva luni.

12+ si mamica strengarului David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tapusele spune:

Cand am depus (la inceputul lui ianuarie) mi-au spus ca dosarul va fi analizat in aproximativ 90 de zile (deci, pe la inceputul lui aprilie ar trebui sa ma semne de la ei). Mi-au zis ca voi primi o scrisoare cu rezultatul analizei dosarului si tot atunci mi se vor vira banii in cont.
... asa ca mai avem de asteptat pana in aprilie. Si cum banii se transfera dupa data de 21, as fi fericita macar confirmarea ca totul e ok s-o primesc in scris la inceputul lunii.
Cheers!


www.tapusele.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

pe alte forumuri au scris fetele din brasov ca au primit deja indemn marita pt februarie si dif pt ianuarie

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

exista la legislative subiectul despre CIC: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132710
acolo veti gasi toate informatiile necesare si discutii pe aceasta tema.

Roxana

Mergi la inceput