Cum slabim (5)

Cum slabim (5) | Autor: vilma

Link direct la acest mesaj

Continuarea...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Osna iti multumesc mult pentru sfaturi Daca e buna crema poate ne-o recomanzi si noua
Numai bine,
Katink

Timpu-i un ac, iar noi suntem ata din el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

azi mi-am luat adidasi.de maine incep sa si alerg impreuna cu sotiorul care e stresat ca are burtica!!!!!!!!




svetlana
www.all-about-george.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scarmanus spune:

, tu, hannen, serios? Pai daca ma mai apuc sa-mi impletesc si degetele de la picioare... De curiozitate, cum naiba au putut aia sa stea in picoare, let alone plimbatul timp de 20 de minute?

scarmanus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Serios Scarmanus ,am facut si eu!Doare ca naiba dar daca suporti putin ,te obisnuiesti,numai ca nu m-am tzinut de el (exercitiu)Incepusem sa fac in iarna si deci nu puteam merge decat prin casa si asta mica ma fugarea,ea credea ca ma joc si vroia in bratze,iar la durerea din picioare daca o luam in brate apasa si cred ca i-ti ichipui cum ma simteam.Apoi am fost afara prin luna mai,dar mi-am gasit iarashi motive,ba ca e cald ,ba ca doaresi iar am renuntzat.Dar asa ca divertisment putetzi incerca,daca suportatzi cine stie ce iese(adica cate kg minus)
Pupici de la Nicole&Amira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Svetlana iti doresc sa ai parte de vreme uscata pentru alergat,
Katink

Timpu-i un ac, iar noi suntem ata din el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osolita spune:

Scarmanus, nu ne-ai mai dat de mult timp raportul. Sa ne mai tii la curent cu progresele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scarmanus spune:

Hihi, servus fetelor!

Maine avem de raportat la dieteticiana, adica la femeia aia rea care ma infometeaza, ca sutn malnutrita si asa (asa ii zic sotului meu cand vreau sa-l vad cum se strica de ras). Maine e proba mare la cantarul femeii aleia...
Ei, de raportat am ca mi-a crescut rezistenta si pot alerga mai usor si parca mai repede fara sa-mi dau duhul. E mare lucru si asta, nu? Ma gandesc ca pot mari timpul de alergare de acum, de la 15 minute la 18 sa zicem.
Buuuuun, cantarul sta pe loc din pacate, insa nu am trisat si nici n-am de gand, pai cand daca nu mi se face foame (nu are cand, ca pana termin cu pranzul vine vremea gustarii si cand termin cu gustarea vine vremea cinei, v-ati prins, e o dieta din alea in care mananci cate 2 fire 2 paie aproape din 2 in 2 ore). Total slabit in 2 saptamani: 2 kg jumate. Diferenta de data asta cu dieta e ca nu mi-am fixat un termen limita. Adica nimic de genul "trebe sa slabesc pana peste 2 luni ca de nu prafu' se alege de mine". Nuuuuu, de data asta facem dieta profesionista.
Vine insa la vale o avalansa. Se cheama mult asteptata luna de miere care se va petrece in Belgia, tara ciocolatei. Pai, ce, doar n-ati fi vrut sa ma duc in Italia, tara incghetatei si pizzei si pastelor si...(Pauza de inghitit in sec). Lasa, ca fac provizii pentru cand voi fi mai usurica, ca am bagat de seama ca incep sa ma obisnuiesc cu diavoli in casa (mai stecoara sotul meu cate un Kitekat in frigo, crede ca nu le-am mirosit deja!)
Da' la voi? De ce nu mai scrieti si voi? Ca parca eram mai multe colege de suferinta!
Astept!

Va pup,

scarmanus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

Buna fetelor,
Ma inscriu si eu intre cele care vor sa slabeasca. Cura de slabire am inceput-o in urma cu 6 saptamaini .Pana acum v-am urmatit de la distanta, asteptand sa vad ceva rezultate de pe urma regimului meu. In acest timp am reusit sa slabesc 11 kg. Eu sunt super incantata si mi-am propus sa continui. Imi face foarte bine sa citesc despre voi, sunt foarte incurajata.
Succes la slabit
Alexia

Lumea este plina de frumusete atunci cand inima este plina de dragoste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

11 kg. in 6 saptamani??????????? Wow, cum ai reusit, zi repede acu!!!!!!!!!!!!!!!


V.

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tilis spune:

Mey fetelor, m-am bagat si eu in seama cu voi prin partea a 4-a si va spuneam ca am reusit sa slabesc nemancand seara. Da, am slabit, dar doar 2 kg in vreo luna si nimic mai mult. Nu mai slabesc si pace!!! In fine, nici nu pot spune ca sunt grasa, dar mai am si eu cate ceva in plus pe ici pe colo. Cum pot sa slabesc (fara sa ma trag la fata) vreo 3 kg in 3 sapt? (atat mai am pana la nunta!!!)
Va pup!!!

Mergi la inceput