pampersi de baie

pampersi de baie | Autor: katik

Link direct la acest mesaj

unde pot gasi pampersi de baie? vrem sa mergem la bazin dar avem "conflict" cu olitza.
aveti idee de unde pot cumpara asa ceva?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

In super si hiper market-uri, gen Carrefour, Selgros, Metro.
Sunt de la huggies, cu winnie the pooh si pestisorul nemo.









Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Kati si la dm sunt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

noi am luat de pe babypoint punct ro


acum depinde si unde mergi la bazin - noi am fost la all for body si acolo aveau si ei de vanzare (normal ca la supra pret) - si am fost si la beauty center si acolo aveau - dar nu tot timpul.

daca stau bine si ma gandesc - tot mai bine/rapid e din metro, desi nu stiu cat e pretul lor acolo.


Miro 26+ si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui katik

unde pot gasi pampersi de baie? vrem sa mergem la bazin dar avem "conflict" cu olitza.
aveti idee de unde pot cumpara asa ceva?

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi



ceau kati. eu am luat si de la huggies si de la DM din realul din sagului. e adevarat ca cei de la huggies sunt mai frumoase dar si mult mai scumpe decat celalalte.
unde mergeti la bazin?? si noi am fost cu iasmi cand era bb mai mic si parca as merge din nou.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

fetelor, va multumesc mult pt raspunsuri!
bb yasmi, noi vom merge la sc.gen.30 la bazin, dar trebuie sa ne reparam dupa o bronsita . fii-mea merge deja de o luna acolo si tare mult ii place, ce-i drept nu ne strica nici noua, adultilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

kati,la gen. 3o am fost si noi la cursuri pt bebi organizate. asa mergeti si voi??? noi am vrea sa reincepem dar la Arena Aqua Sport pt ca sunt cu totul alte conditii. uite aici: http://www.arenaaquasport.ro/galerie.html aa si este si mai aproape de noi...

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput