Piure de fructe la borcanele -comanda online

Piure de fructe la borcanele -comanda online | Autor: BLUE ANGEL

Link direct la acest mesaj

Salut ,
Nu stiu daca m-am incadrat bine la acest subiect ....daca nu , rog un moderator sa mi-l redirectioneze ..

Am inceput de ceva timp diversificarea la baietelul meu ..si cum in aceasta perioada nu am prea multe variante de fructe ..am zis sa incerc si borcanele ...stiam de cei de la H..p ca au multe feluri dar nu-i mai gasesc pe nicaieri pe piata ...
nu se mai importa ? sau s-a epuizat stocul de sarbatori
am gasit o solutie sa comand de pe site-ul babypoint...
ma intereseaza daca a mai comandat cineva si mai ales cat a costat curierul ...deoarece din conditiile lor reiese ca afli pretul dupa ce-ti trimit comanda ..as vrea sa stiu asa orientativ ..sa nu ma trezesc ca platesc transportul cat valoarea comenzii ...
va multumesc si multa sanatate


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Buna Blue Angel,

La Babypoint suma totala pe factura este exact valoarea comenzii, ei nu factureaza nimic pentru transport. Totalul facturii ti-l trimit pe mail dupa ce trimiti comanda.
Curierul din Bucuresti care iti aduce pachetul acasa iti ia pt. transport 20 Ron (200.000 vechi).
pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

si eu comand la ei, si ridic produsele de la ei, fara curier, doar ca e la capatul lumii, prin giulesti, daca nu esti aproape..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Eu am avut o comanda destul de mare de la ei si m-a costat 6 RON transportul prin posta. Costa putin pentru ca expedierea in cazul meu s-a facut din Sibiu. Probabil ca la fel e si pentru Bucuresti.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele
Sa-l ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Multumesc mult ptr raspunsuri !!!
eu acum apartin de Ilfov ...o sa ma interesez sa vad cat este transportul ..daca este in jur de 20 RON indiferent de valoarea comenzii atunci e bine..
am gasit acolo multe produse care nu se gasesc pe piata noastra
va pup
o seara buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

eu as inlocui marca pe care o spui tu cu Ne... din motive de siguranta...mie doi pediatri mi-au zis sa le evit!!!

Oana siCati mica (1 an si 4 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanamada

eu as inlocui marca pe care o spui tu cu Ne... din motive de siguranta...mie doi pediatri mi-au zis sa le evit!!!

Oana siCati mica (1 an si 4 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,




Si pediatrii aceia de unde stiu? Nu sunt ironica, doar curioasa.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele
Sa-l ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

io-s curioasa, de ce au disparut produsele Hipp de pe piata?
au fost retrase, pe ce motiv?
stie cineva?

mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Si aici mai sunt http://reclama/categories/264-desert/

Noi am folosit Hipp si Nestle la fetita si a fost totul ok, a acceptat mai bine Hipp la fructe si Nestle la unele feluri de mancare. Trebuie sa vezi si copilasului tau ce-i place mai mult. Mai sunt si borcanelele Hero de la Ulker...

Ioana 23+ si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

si eu sunt in ceata cu alegerea marcii ..acum fololesc N ..dar la baietelul cel mare am folosit cu succes si H ..p ...pe site-ul respectiv am vazut mai multe marci comercializate in Germ ..si chiar ma intrebam daca sa le incerc ..dar nu am mai auzit de ele ...
vad ca acolo produsele N sunt comercializate sub alta denumire ...
mi-a fost teama sa intreb aici ..sa nu dau in altele ...
poate fetele care stau in Germania ne pot spune mai multe

o zi buna si LA MULTI ANI tuturor celor care isi sarbatoresc ziua numelui !!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:



[/quote]

Si pediatrii aceia de unde stiu? Nu sunt ironica, doar curioasa.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele
Sa-l ajutam pe Alexandru
[/quote]
S-a mai discutat si la subiectul diversificare....este vorba de faptul ca unele (Nestle) au vechiem pe piata de 100 de ani...timp in care s-au specializat pe tehnologia de fierbere tip bain-marie...ceea ce le face sa reziste mult (sa aiba termen de garantie mare), pe cand altele nu respecta aceasta tehnologie si introduc conservanti (chiar daca nu scrie acest lucru)...asta mi s-a explicat si cred acest lucru...ma rog..discutia ar fi mai lunga (dar nu ma apuc acum sa arunc cu pietre sau sa ridic in slavi vreo firma...ca sa nu se considere reclama/contrareclama)

Oana siCati mica (1 an si 4 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,

Mergi la inceput