Cadoul de craciun

Cadoul de craciun | Autor: fluturasha

Link direct la acest mesaj

Fetita mea a crescut mare si este primul an in care a putut sa-si exprime doreintele in ceea ce priveste cadoul de la Mos Craciun. Bucurie mare in familia noastra ca dupa mai multe incercari am reusit sa stabilim ce isi doreste: o papusa Pinocchio - fugi la magazine sa cautam papusa si ... surpriza ... nu este de gasit.

Ce facem in astfel de cazuri? Cum ii explicam copilului ca dorinta lui o cunoaste Mos Craciun din scrisoarea pe care i-am trimis-o insa ...

RUGAMINTE:

mamici, tatici, bunici...daca cineva stie un magazin in care putem gasi papusa Pinocchio va rugam frumos sa ne scrieti pe adresa florypopamatei@yahoo.com (noi suntem din Bucuresti)

Miiiii de multumiri! Pupici! La multi ani!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

poate gaseste cineva papusa in Arad, am inteles ca se face la www.wall-street.ro/articol/Companii/53726/Unicul-producator-de-papusi-din-tara-a-renuntat-la-investitii-din-cauza-conditiilor-de-creditare.html" target="_blank"> Aradeanca


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput