deschidere outlet in bucuresti

deschidere outlet in bucuresti | Autor: crissteo

Link direct la acest mesaj

Seara buna. Stie cineva, s-a deschis outlet-ul in Bucuresti? Ati fost? Sunt si firme care au produse pentru copii? Multumesc mult.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

S-a deschis cel din Militari,are de toate,preturi bunicele,colectii vechi totusi si unele haine necalcate sau eu asa le-am vazut!
Da pana ajungi acolo,iti blestemi zilele!Era azi la ora 11.30 coada de la intrarea de pe autostrada pana in fata magazinului!
Sunt multe firme de incaltaminte sport,de copii sincer nu am vazut,nici nu m-am uitat cu atentie e adevarat!

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Sunt 2 firme,nu mai retin numele, una cu hainute si una cu incaltaminte. Sunt una langa alta, pe aripa stanga, spre Samsonite. Nimic spectaculos, iar preturile sunt ca cele din magazine,singura diferenta e ca nu au toate marimile.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)

si a cui o mai vrea sa vina 9 +

MINUNEA MEA


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Am fost eu ieri, nu pot spune ca am ajuns foarte greu, dar se stie ca duminica e ceva mai liber. De aratat arata ca Parndorf-ul, preturile sunt normale, parca ceva mai mari. Si aici erau reduceri, erau multe magazine deschise, eu nu am intrat decat in 3 champion, mango, diverta.
Nu mi-a placut ca nu ai unde sa mananci, sa bei o cafea, un Mc pentru copii, dupa atatea ore de umblat ar fi trebuit sa se gandeasca si la asta.
Erau firme pentru copii de incaltaminte, hainute nu stiu.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Am fost eu ieri, nu pot spune ca am ajuns foarte greu, dar se stie ca duminica e ceva mai liber. De aratat arata ca Parndorf-ul, preturile sunt normale, parca ceva mai mari. Si aici erau reduceri, erau multe magazine deschise, eu nu am intrat decat in 3 champion, mango, diverta.
Nu mi-a placut ca nu ai unde sa mananci, sa bei o cafea, un Mc pentru copii, dupa atatea ore de umblat ar fi trebuit sa se gandeasca si la asta.
Erau firme pentru copii de incaltaminte, hainute nu stiu.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!








Cu alte cuvinte e ca in Romania: ia reducerile de unde nu's!

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Pai mai bine sa nu mananci sau sa bei, ca daca doamne fereste ai nevoie de toaleta e jale! Abia am gasit una si chiar si acolo nu erau decat 2 wc-uri, bineinteles fara hartie.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)

si a cui o mai vrea sa vina 9 +

MINUNEA MEA


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nuschu spune:


Deocamdata, cred ca mai trebuie lucrat. Am vazut pe harta complexului ca exista o zona marcata cu "Urmeaza sa se deschida". Acolo sper eu ca vor fi si zonele de 'tras sufletul'.
In rest, pe mine m-a dezamagit aspectul locului. La 2-3 zile de la deschidere, un praf ingrozitor pe podea, produse tarate din rafturi, cutii, de pe umerase, masuri medii nu prea sunt (decat cele extreme, mici sau mari), o dezordine dezolanta... Preturile sunt de toate felurile, dar nu f mici . Eu n-am vazut nici un magazin (e drept ca nici n-am intrat in toate, nici macar in 80%) care sa ma convinga ca merita.

In schimb, tot in Militari (dar in Militari, nu pe autostrada) exista un MiniPrix de dimensiuni maxi. Puteti gasi si-acolo produse din colectii trecute de la magazine main stream din afara (H&M, Bershka, Zara etc.) la preturi reduse (unele sensibil: de ex., pantaloni barbatesti din denim, Bershka, 50 de lei). Gasiti si hainute pt copii. Totul e sa incercati sa mergeti in timpul saptamanii, in weekend poate fi supraaglomerat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

M-ati cam dezumflat....Si eu care aveam de gand sa sparg economiile pe acolo!
De fapt era si de asteptat ca asa va fi!Unde s-a mai vazut ca sa dea astia drumul la vreun mall, fara sa fie terminat in totalitate!
Mai nasol este cu aglomeratia asta inutila, in care s-au aruncat atatia oameni...hmm de pe autostrada sa fie aglomerat...de asta nu am mai auzit pana acum!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Am fost si noi ieri. Nu mi a placut dilok dilok absolut nimic. Am si iesit repede.
Am fost dupa aia la Kika unde sunt produse frumoase dar scumpicele. Am ramas la raionul copii ( io avand bebelusa mica) o gramada
Nu mai merg cu siguranta in curand




de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Noi am fost sambata seara, fara copil si asta cred a influentat si impresia generala - am fost mai relaxati. Am avut timp sa ne uitam pe la toate magazinele, cele sport sunt cel mai bine reprezentate. Fata de malluri reducerile mi s-au parut reduceri. Geci de 4-500 lei erau sub 200 lei.
Incaltamintea de la Office Shoes era sub 100 lei, acum nu stiu sa zic de cate sezoane in urma erau, insa aratau bine.
Si pe noi ne-a suprins ca nu exista un food-court, dar cred ca apare in faza II.
Constructia in sine e frumoasa, nu stiam ca seamana cu Parndorf. Era intr-adevar f aglomerat si de aici si dezordine, marfa rascolita, asa e la deschidere.

Va recomand iesirea spre Ciorogarla, e mai putin aglomerata ca cea spre Carrefour chiar daca se face un mic ocol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Am fost eu ieri, nu pot spune ca am ajuns foarte greu, dar se stie ca duminica e ceva mai liber. De aratat arata ca Parndorf-ul, preturile sunt normale, parca ceva mai mari.



Cu alte cuvinte e ca in Romania: ia reducerile de unde nu's!

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/


nu stiu ce-a iesit... preturile erau mai mari decat cele din Parndorf, dar mai mici decat cele din mall. Preturile mi s-au parut destul de ok, am intrat special sa facem comparatie ce am luat noi cu ce am fi cumparat de aici. Incaltamintea sport pentru fata noi am luat-o cam cu 35 euro aici era 130, la mango eu am luat camasi cu 5 euro, aici nu mai era nici una, dar am gasit o haina de iarna super. Tot la mango aveau rochite pentru revelion, dar se vindeau foarte repede, era mai mult gol magazinul.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput