Bebe paros

Bebe paros | Autor: OanaP

Link direct la acest mesaj

Baietului meu de 1 an si 2 luni a inceput sa ii creasca un perisor-pufusor negricios pe spate (de la ceafa in jos). Nu's ce sa cred, ca la noi in familie nu sunt parosi. Sotul meu rade, zice ca are mult testosteron. O fi oare normal sa ii creasca perisori la varsta asta? Nu ar trebui sa se intample mai incolo?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Stai linistita!Si fii-miu e la fel!Vor face ravagii !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui OanaP

Baietului meu de 1 an si 2 luni a inceput sa ii creasca un perisor-pufusor negricios pe spate (de la ceafa in jos). Nu's ce sa cred, ca la noi in familie nu sunt parosi. Sotul meu rade, zice ca are mult testosteron. O fi oare normal sa ii creasca perisori la varsta asta? Nu ar trebui sa se intample mai incolo?


Saracu' bebe,l-ai facut subiect de topic !Lasa ,mamico, puiul in pace sa-i creasca perisor si nu te mai speria.Bine ca-i sanatos !


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela P spune:

Citat:
citat din mesajul lui OanaP

Baietului meu de 1 an si 2 luni a inceput sa ii creasca un perisor-pufusor negricios pe spate (de la ceafa in jos). Nu's ce sa cred, ca la noi in familie nu sunt parosi. Sotul meu rade, zice ca are mult testosteron. O fi oare normal sa ii creasca perisori la varsta asta? Nu ar trebui sa se intample mai incolo?


Nu-ti fa probleme, si ai mei au avut asa, exact in zona descrisa de tine, dar a disparut incet, incet, acum au doar perisor normal blond, si foarte fin ca nici nu-l simti. Acum au 3 ani jumate si 5 ani jumate.

Mergi la inceput