Unde gasesc vase?

Unde gasesc vase? | Autor: Tzuni

Link direct la acest mesaj

...vase de jucarie: craticioare, farfuriute, cescute....
Meri a mea e innebunita dupa asa ceva si tare as vrea sa-i cumpar!

unde gasesc oare?



__________________________________________________________
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Tzuni, la noi se gasesc si la magazinele de jucarii, si la "piatza", din plastic, din metal, da un semn daca vrei sa ma uit de preturi (sigur sunt ok), le pot cumpara si trimite.



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si la Ikea sunt, extrem de dragute. de calitate, inox

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Tzuni,eu inca nu am cumparat,dar ma gandesc si la bucatariile acelea de jucarie-trebuie sa aiba si vase,nu?

Setul de picnic www.mothercare.com/Fifi-and-the-Flower-Tots/dp/B001GA1ZJS/sr=1-1/qid=1226405055/ref=sr_1_1/279-4740226-7111534?%5Fencoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=60798031&mcb=core" target="_blank">"Fifi&Floricelele" l-a vazut cineva la mag. din Bucuresti (sau pe cele on-line din Ro)? as vrea asa ceva, dar pana acum am vazut doar papusi si figurine cu Fifi..

Multumesc anticipat!

mami de Sebastian si Stefania


" Life is a journey! Enjoy the trip!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Anacami, nici in Ro si nici in HU nu am gasit, daca esti interesata, iti dau pm (cunosc o persoana care aduce din UK).



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Multumesc pt sugestii!

mamagiuliei, vreau si eu info despre persoana care aduce din UK setul din linkul dat de anacami! Ca arata SUPER bine!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

si la Ikea sunt, extrem de dragute. de calitate, inox

Roxana


Roxana, nu mai au seturile de inox la Ikea, nici craticioarele nici formele de prajituri ! Si erau asa de frumoase ! Am fost eu ieri si cica le-au "scos din stoc" (asa mi-a spus o domnisoara) !
Tzuni, scumpa, exact pentru asta ma dusesem, vroiam sa iau si Mariei cadou, sunt foarte dezamagita !
Acum au niste seturi de farfurioare de ceramica si pahare mici de sticla, mie mi-e teama sa le las fetelor pe mana din astea, mai bine mai cautam de inox si plastic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Mey, Miky mey, ce dragutza esti tu! Daca n-ai gasit vase pt Meri, poate gasesti pt mine! Tot din inox. Si vreau si suport pt servetele!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mey doamnelor...vaz ca va dati in cratiti ..ptr voi nu stiu ca nu is in domeniu ..dar pentru pice: ioam luat din praktiker ptr domnu lali un set misto cu cescute, ibric tava lingurite etc..ptr cafea..acu bem 'cafiaua' in familie seara la 7 cand venim de la serv

va pup pe toate 4

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Tzuni - gasesti super seturi de vesela la Ouelle. Eu am comandat pt baiatul meu seturi de bormasina si scule

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Tzuni, noi am cumparat din Kaufland un set cu farfurii, oala, craticioara, ceainic, lingurite, furculite, cescute - toate puse intr-un fel de cos de cumparaturi. A fost ieftin si nu zgarie nimic si inca nu s-a spart nimic, si Ana s-a bucurat de el.

Am mai vazut seturi simple sau incluse in bucatarii, in Cora, in Carrfour, pe net.

EllaX cu Ana (30 iunie 2006)

Mergi la inceput