Tuns la ciofulici

Tuns la ciofulici | Autor: octopusu

Link direct la acest mesaj

Vreau sa ii fac baietelului meu o tunsoare specifica varstei. As vrea sa il duc la ciofulici, nu pt ca nu sta la tuns, ci pt faptul ca vreau sa ii faca o tunsoare mai deosebita. Am fost cu el la un frizer de cartier si nu mi-a placut cum la tuns. Vroiam sa le rog pe fetele care si-au tuns copii acolo sa imi spuna si mie daca intradevar merita sa il duc acolo. Ii tund frumos pe copii? Cat costa un tuns? Si daca aveti un nr de telefon pt programare sa imi da-ti si mie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cocutica spune:

Noi am tuns-o pe fetita noastra in august si a costat 25 lei. Nu i-a facut o freza anume pentru ca ea are parul cret...a tuns-o numai din foarfece...dar nu pot spune ca ma omor dupa tunsoarea facuta...ne mai gandim daca mai mergem si data viitoare

Pentru programari uite site-ul cu pricina(fara spatii) www.c i u f o l i c i.ro/sectiunec.php" target="_blank">http://www.c i u f o l i c i.ro/sectiunec.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelama spune:


Un tuns la ciofulici costa 22 ron (asta in cazul in care nu s-a mai scumpit de acum o luna). Este interesant pentru cei mici ca-i pune in masinute, caluti care le atrag atentia si nu mai urla la fel de tare ca pe un scaun normal. Milena este un copil energic dar in masinuta din salon a stat destul de cumintica.
Telefon nu stiu pentru ca m-am dus fara programare si nu este chiar asa de aglomerat. Intotdeauna ne-au luat destul de repede. Plus ca au acolo o masuta cu divese jucarii unde copii isi pot pierde timpul. Am preferat sa ma duc sambata sau duminica dupa ce se trezeste mili. Un avantaj este ca au program pana la 18 chiar si sambata si duminica
Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Buna,

Vezi ca daca faci programare e mai scump. Eu zic sa te duci fara. Au si duminica cand nu e f aglomerat.

Anuc cu Ioana mica si BB din burtica (26S)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Si dupa ce mergi prima data cere sa te scrie in caiet ca sa faci parte din club si data viitoare daca mergi intr-o zi de luni cei inscrisi in club au reducere, ceva de genul 50%.

Vacanta in Maroc cu POZE
Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Si daca nu-l duceti la Ciufolici, unde-i tundeti ? Pitica mea are cam putin par ca sa-i fac cine stie ce tunsoare, dar tot trebuie un pic indreptat ...

Boghi

www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai lucreaza cineva goblen?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

au mai fost f multe subiecte deschise pe tema CIUFOLICI.
eu am fost la ciufolici amzei cu fetita mea. am fost FOARTE multumita.
m-am dus cam cu inima indoita pt ca auzisem si multe pareri nu tocmai bune...
tunsul costa 22 de lei, si pot sa spun ca am fost super multumita de prestatia lor. si zic lor, pt ca au participat toti la tunsul fetii, care a fost cam neastamparata, si numai in cap n-au stat s-o faca sa rada, sa-i distraga atentia.
am fost incantata si de ce a iesit (vezi poze pe site).

succes.

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

si eu vreau sa-l tund putin, i-am luat motul si chiar e nevoie de niste rectificari, la spate are bucle si in crestet e parul mic .
am un baiatel tare energic, nu sta o clipa locului, si biberonul il bea in picioare, jucandu-se sau dansand.
Ce sfaturi aveti pentru noi, parca l-as tunde acasa, sa-l bag repede la dus dupa.
Voi cum ati procedat ?

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput