Miresele anului 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

...prietena mea de la ore tarzi Ralu liseste la apel...si eu am intrat pe fuga sa va pup azi la ora 18 am aflat ca maine la 12 trebuie sa fiu la Vaslui

aici, aici!!!!!!!

Iar ai fost asa aproape de mine???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Kitzy am tot uitat sa-ti spun...mi-am amintit aseara cand am vazut la tv o emisiune cu Lavinia sandru....semeni teribil cu ea.



Gio, de cand i-am zis eu asta... ehehe....
De cate ori o vad pe Lavinia, de fapt o vad pe Ralu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alynutza

[size=3][font=Book Antiqua]Gio nasoala faza cu Marcolino, bine ca n-a fost nimic grav pana la urma.
Cu LS si legea eu stiam doar ca a trecut de parlament, dar mai trebuie promulgata. Astept s-o vad in vigoare si pe urma mai vedem .

Las' ca Base e baiat de gasca si are el grija sa puna semnatura acolo.
Tu treci la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova


azi noapte am ajuns cu marco la urgente.

ce aiurea :( de la ce, oare? m-am gandit si eu la parizerul ala, cum ziceai tu...

Si saracutul ce-a mai suferit dupa voi :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

salutare gagici!


ma bucur, Silvia, ca v-ati distrat si v-ati simtit bine...
Inseamna ca si lui bebe i-a placut la nunta. Sa-l mai duci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy
Si ziceai ca seaman cu Lavinia? Poate o idee mica de tot

bey... adica eu cand ti-am zis, nici nu m-ai bagat in seama?
Hmmm... semeni mult, nu doar un pic. Pe cuvant. Incearca sa pui una langa alta o poza cu tine si o poza cu ea. Sa vezi si tu...

multi pentru rasfatata printesa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Silvia bine ai revenit. sa inteleg ca iar te-ai omorat cu curatenia...of...fata-fata ca nu te potolesti pana nu primesti buna.

trebuie sa ne adunam neaparat, sa tragem o fuga pana la ea si sa o punem la punct, ca asa nu se mai poate

Citat:
in 1 noiembrie mergem in Alba la botez. cam cat se da acum? nu va fii unul pretentios, inca nu stiu unde va avea loc... Oana, Kitzy voi sunteti mai in tema decat mine...help me!!!!

de la 5 milioane in sus...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
...la Roma cu tot familionul devineri sunt inconcediu

frumos din partea ta...
si cat stai?
distractie faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!

haideti la , ceai, laptic, dupa preferinte

v-ati luat toate de mine ca am facut smotru da sa stiti ca m-a ajutat si mama. si in plus daca va mai luati de mine cand termin si dormitorul va chem pe voi sa faceti toata casa asa de final...glumesc! adica chiar va chem da nu la treaba ci asa daca aveti drum spre delta, mare (pe ocolite putin)sa ne cunoastem!
si sa stiti ca aseara am ajuns acasa, am strans putin dupa mesteri, am mancat, am facut un dus si am dormit. nici nu stiu cand a venit flo. e prima data cand nu-l astept. de obicei stau cu el la bucatarie pana mananca, apoi il asist la baie si apoi amandoi la somn. dar aseara eram atat de obosita ca am adormit fara sa vreau!

kitzy, sper ca bb e ok. sunt ingrijorata ca majoritatea fetelor de la odiseea mea l-au simtit deja pe bb si la mine nimic...mai stii cand a miscat diana prima data?

oana, chiar ca te plimbi nu gluma! bravo tie! distractie maxima la roma!!!

si eu cred ca va intra in vigoare legea asta cu 85%. pe mine ma avantajeaza dar indiferent de situatie oricum eu as fi facut copilul. a fost atat de programat, asteptatca nici nu mai conteaza daca iau 6 mil sau 11. nu stiu exact dar eu sper sa fac un master in astia 2 ani si sa stau acasa toata perioada. in cazul in care ma mai intorc la acest job...ceea ce sper din suflet sa nu se intample

o zi minunata tuturor!!!

silvi 18 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pe la 16 sapt cred c-am simtit ceva, da nu sunt foarte sigura c-a fost bb si mai sigur l-am simtit pt bb de la 18 saptamani incolo, dar foarte usor si foarte rar. Nu te ingrijora, o prietena de-a mea l-a simtit abia dupa saptamana 20, fiind primul, o sa-l simti mai tarziu si n-o sa-l simti zilnic, la mine trecea cate o saptamana fara s-o simt pe Diana.
Ralule si tu ziceai ca seaman cu ea? Ce minte scurta am, chiar nu mai stiu cand ai zis

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput