Miresele anului 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio welcome back! Bine ca te-ai simtit bine. Nasol ca Marcolino a plans dupa voi, chiar nu-mi amintesc sa fi fost atatea probleme cand l-ati lasat cu bunicii la Felix. Inca n-am apucat sa ma uit la poze, sper sa reusesc azi, daca nu maine.
Cat despre pozele cu mine, nu stiu de ce am ramas asa cu o reticenta in a face pozele cu mine publice. Trimite-mi adresa de e-mail si-ti trimit cateva.

Oana nu stiu daca ai primit PM-ul meu, sper ca da.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Buna seara

...prietena mea de la ore tarzi Ralu liseste la apel...si eu am intrat pe fuga sa va pup azi la ora 18 am aflat ca maine la 12 trebuie sa fiu la Vaslui
...drept urmare plecam la 4 dimineata asa ca ma pregatesc sa imi fac bagajul si sa ma bag in pat...doar mie imi sta bine cu drumul

Aly saru'mana...vazut...placut ...sunteti frumosi amandoi si va sta foarte bine impreuna iar concediu cred ca a fost de vis dupa cum se vede din poze

Gio noi la munte am fost 13 adulti si 3 copii, doua fete una de 12 ani si una de 8 ani si un baietel de 2 luni pe care il alinta toata lumea!
cred ca fost nasol fara Marco mai ales cand ai vazut copii pe acolo...data viitoare sigur il luati cu voi

Somn'usor!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Am facut o fierbinte pentru cine doreste.

Oana mersi . Cred ca tu esti pe drum la ora asta, saracutza de tine. Spor la treburi.

Gio trimis .

Asa n-am chef de nimic... prin urmare abia astept sa plec acasa.




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Alina ti-am trimis PM.
Sa nu ma dati disparuta, da nu prea mai am timp sa stau pe net, torpila asta mica ma termina, da e asa de frumoasa, incat atunci cand ma uit la ea si-mi zambeste, imi trec toate
Noaptea inca se trezeste destul de des, am inceput sa-i dau iar laptic noaptea, poate isi revine, noaptea trecuta recunosc, s-a trezit doar de 2 ori, a treia oara a fost la 6.20, era practic dimineata, da eu muream de somn, asa c-am pus toate cele 7,5 kg ale ei la mine pe burta si-am mai dormit pana la 8.
In rest e bine, cred ca intrevad o urma de dintisor, i-a trecut si raceala, e vesela, mai putin cand o scot cu caruciorul, acolo se lasa cu scandal la un moment dat, vrea sa coboare din el


Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy m-am conformat .
Te cred ca nu mai ai timp de net, dar e normal si de inteles.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Alina da ce bine arati!
Parca esti o fetiscana, un pic mai matura fata de cand erai mireasa si ce par lung ai....


Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy hai ca ma faci sa . Nici vorba de fetiscana, tocmai ce-am schimbat prefixul anul asta.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Salutari!!!!
Oana e super fain la soare, dar si cand nu e....ingheti instant. Ne pare rau ca nu l-am dus pe marco, dar oricum, ne-am simtit bine, mai putem repeta figura...dar asteptam sa mai treaca putin timp, ca sa uite piticul.
Aly mersi. super bine aratati. si locul a fost de vis.
Kitzy multa putere si odihna iti doresc. Marco nu a fost chiar asa, dar tot mi-a fost greu.....si mai ai inca cativa anisori dintr-astia. dar nu avem ce face...asta e cursul vietii.

azi mi-a schimbat programul la sala si sunt varza......nici nu vreau sa stiu ce febra voi avea maine dimineata.
In rest bine....vreme buna...iesim in parc si cam atat.
va las ca la ora 14 am o intalnire.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Alina nu se vede deloc ca ti-ai schimbat prefixul, cred ca ai mosteniri bune din familie
Si eu o sa-l schimb la anul, da numa in acte, ca la minte o sa raman vesnic tanara

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio ce fain ca mergi la sala. La mine se umple stepperul de praf, nu mai zic nimic de aparatul de vibro-masaj. Tot ma gandesc cu oarecare nostalgie cum mergeam la piscina aproape zilnic in State, dar no, acolo nu ma astepta nimeni acasa, nu plangea nimeni ca vrea papa bun, nici n-avea nevoie de camasi calcate, si decat sa stau singura in camera de hotel, era muult mai bine. Nu zic, ca-i mai bine acasa decat oriunde, doar cu timpul asta e problema, bata-l vina.

Kitzy aia-i cel mai important. Si eu ma simt ca la 18 ani .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput