Miresele anului 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alynutza

Onutzule dar cum de-ai inghetat in masina? Nu-ti merge caldura?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.



Aly imi merge caldura!
...dar daca nu o incalzesti inainte normal ca e frig....si eu cu masina pana la servici fac 6-7 min, deci abia apuca sa se incalzeasca motorul!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

neata!



oana, multumesc si tie de sfaturi. sambata de dimineata ma apuc de racituri si sper sa iasa ceva
si mie imi place aceasta perioada, mai ales Craciunul dar nu numai. ador iarna si bineinteles ca ma rog sa fie zapada.

o zi minunata tuturor!!!

silvi 21 +
VINE BEBE
POZE



in sfarsittttttttttt gasesc pe cineva la care ii place iarna si zapada

spor la facut racituri si sa ne spui cum ti-au iesit


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
asa e inghetam in masina. azi marco a zis sa inchid repede usa ca e frig. Cu toate ca am dat caldura la maxim, tot nu a reusit sa se incalzeasca cum trebuie. era cald...dar dupa ce m-am urcat in masina de la gradi, fara copil.
Oana, Aly, Silvia va . ieri nu am scris deloc la subiect. Toate am fost ocupate?
A.Cicel bafta cu procesul si cu licenta. Felicitari pt. mica vedeta. sper sa gasesti sticle teddy cu chipul ei, ar fi pacat sa nu o aveti ca amintire.

Noi bine, o noapte linistita, una cu plansete...of...nu stiu ce l-a ingrozit asa pe marco de nu mai termina odata cu cosmarurile.
Dim. face urat cand e vorba de gradi....zau de stiu ce sa mai fac cu el.

si o zi buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

lume noua pe la noi...a.cicel, bafta cu recursul si spor la terminat lucrarea de licenta!
pustoaica e o scumpa ! chiar ca merita sa alergi dupa o sticla sa o ai amintire!

ooana, tot deaia zice si flo ca tre sa incalzesca masina inainte ca eu in maxim 10 minute sunt la birou...el are mai mult de mers pana la garaj.
asta cu iarna poti sa o mai spui odata: chiar ador iarna si zapada. sunt si nascuta iarna dar nu stiu daca are vreo legatura...
cu raciturile, ma apuc sambata de dimineata ca daca dau gres sa am timp sa gatesc altcevadaca imi ies bune normal ca am sa ma laud

gio, verisoara mea a ajuns cu fetita la un psihopediatru din cauza cosmarurilor si plansului noaptea si a descoperit ca totul era de la fantomele de la scooby doo. de atunci au schimbat programele la tv, sunt mult mai atenti la ce urmareste, mai mult la dvd ca sa aiba ei control si e ok...nu stiu daca poate fi si la marco celasi lucru(ceva care vede la tv)dar ti-am zis ptr ca de cand mi-a zis amalia m-am gandit la marco...da a am uitat si mi-am amintit acum cand ai zis ca iar a plans

o zi minunata tuturor!

silvi 21 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Gio pupici lui Marco. Imi pare rau ca se trezeste plangand. Legat de mersul la gradinita, poate s-a intamplat ceva acolo de nu mai vrea sa mearga. Am patit si noi cu Bianca. La inceput era OK, apoi am avut vreo 3 saptamani in care ne luptam cu ea sa o imbracam si sa o ducem. Iar acolo urla ca din gura de sarpe. Pana am aflat ca un baietel care bate mai toti copiii, s-a legat si de Bianca. Acum e iarasi totul bine si frumos. Nu mai plange.
Si multimim atat tie cat si lui Silvi pentru compimente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Andreea bafta cu licenta si cu recursul (nu stiam ca te confrunti cu asemenea probleme). Super simpatica si mica vedeta, tin pumnii sa gasesti o sticlutza cu poza ei sa o pastrezi amintire.

Oana drept ca daca ajungi asa repede la serviciu nu are timp sa se incalzeasca motorul si nici masina. Asta e, tot mai bine asa decat sa dardai prin statii, nu?

Silvi spor la facut racituri, sper sa-ti reuseasca. Vezi numai sa nu te obosesti prea tare.

Gio nasol ca au reinceput cosmarurile. Bine zice Silvi, poate e de la ceva ce urmareste la TV. Sper sa gasiti problema si sa doarma si el linistit, saracutzul.

Se pare ca trebuie sa dau mai des cafeaua, ca va face chef de povesti.

Fetelor, poftiti la 102


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput