Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
citat din mesajul lui Giova

e superba intr-adevar rochita aia galbena. dar trebuie sa ai un corp pe masura. eu cu colaceii de grasime nici nu visez la asa ceva.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)


dar sa ii vezi pe ai mei ...vorba aia "colac peste pupaza"

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
citat din mesajul lui Roxana Claudia

Anca pt rochita galbena tre sa fi femeia snur (fara t..e, fara c.r). Rochita si-a luat-o din Unirii anul trecut. Insa, e un mare INSA: ESTE DE-A DREPTUL TRANSPARENTA!! Adica trece de granita aia sexy inspre altceva...Parerea mea! Rochia ii venea f bine, ea este prietena mea daaaar...prea prea. Se vedea tot prin ea, mai cu seama la spate! E de recomandat sa atragi atentia prin rafinament si eleganta nu prin rochie transparenta, mulata si care intra prin toate cele..
Trecand peste tot ce am spus ea este o tipa extrem de sexy si frumoasa..asa-i?

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)





nu intrebam ptr mine ca nu este cazul ,eu am si tzatzae si c.. ca sa nu mai vb de snur,dar o colega de la mine de la munca a remarcat rochita cand ii aratam rochia ta

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
citat din mesajul lui elyanne

Am mai pus cateva poze de la nunta... dar sunt intercalate printre cele mai vechi... le-am pus intr-o oarecare ordine cronologica...
http://picasaweb.google.com/elianacalin/Iunie2008_NuntaAlinei


Roxana Claudia inca odata... ati fost foarte frumosi toti 4!!!


Nasicile care sunt in focuri we-ul asta... gata totul pt. nunta?



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica



Foarte frumoasa nasica si poza asta imi place mult http://picasaweb.google.com/elianacalin/Iunie2008_NuntaAlinei/photo#5223559757452446434

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Silvana bine ai venit si sunt si eu curioasa cum vrei tu sa pari slaba cand o sa ai 8 luni de sarcina?
Eu anul trecut ,la nunta la sora mea aveam tot 8 luni si mi-am luat o rochita din Unirii masura mai mare si intr-adevar parca eram balena esuata dar era singura varianta.Iti pun acum o poza sa o vezi
http://good-times.webshots.com/photo/2382020840101626593LSEnSL

http://good-times.webshots.com/photo/2538740850101626593vuxwZW

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

silvana_salajan bine ai venit... sa nezici cand e nunta daca vrei sa trecem in lista...
Uite aici un folder cu vedete burtoase... sunt printre ele niste poze cu rochite dragute...
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Staruri%20in%20Odisee&page=0

ancadragoman in poza cu pricina dansam cu finu'

ancadm eu zic ca fara manseta...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Neserioasa ce sunt, nu am mai intrat aici de mai bine de o luna...
Sambata este evenimentul. Astazi am dat comanda pentru turta, 22ron/kg. Am facut-o de 2 kilograme. Comanda de flori am dat-o, 1000 ron pentru lumanari, buchete, aranjament pt. masina si prezidiu. Si o bratara pentru printesa mea. Am reusit sa incap intr-o rochie de-a mea pe care am cumparat-o pentru logodna noastra pe care nu am mai facut-o. Ma rog, fusta umflata si corset, nu rochie.
I-am cumparat si Rebecai o rochita (superba!!!!) si ieri am reusit sa ii gasim pantofiori. Nu mi-am imaginat ca o sa fie atat de greu sa gasim la copil o pereche de pantofi...
Nunta o sa fie undeva in Arges, la casa mirelui, sper sa fie vremea frumoasa... ca altfel vom inota in mocirla...
Am rezolvat si la biserica, preotul ne-a cerut 300 ron.
Maine seara ma duc la unghii si sambata dimineata la coafor. Acum sa vedem ce fel de coafura o sa imi faca coafeza, ca sa reziste de dimineata pana noaptea... Si sper sa nu ploua...
Cadou le facem o excursie la Kusadasi, ne-a costat 2100 ron. Una peste alta, pentru nunta am cheltuit pana acum in jur de 4200 ron. Vrem sa mai luam niste tunuri de confetti pentru tort si niste bautura pentru cei care o sa fure mireasa.
Sper sa fie in regula...

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Fetelor, merci pentru primire.ancadragoman, starea civila si logodna e in 30 august iar nunta abia la anul in iunie. Sa stii ca am comparata burtile noastre sunt aproximativ la fel de aratoase pentru 22-24 saptamani. elyanne, alea da burtoase. Pana la urma cred ca am sa imi iau un pantalon si o bluzita, poate, poate oi arata mai subtire. Oricum slaba nu am fost nici inainte de sarcina, dapoi amu. Va si mai trec sa vad care cum va pregatiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Ce de poze frumoase am vizionat,Eliana,Roxana ati fost super nasici,frumoase,elegante finute,la noi a inceput sa ticaie ceasul pe 2 august botezam finul,pe 25 octombrie nunta finilor,am gasit rochie de botez inca nu i-am facut poze dar promit,pana una alta ma revansez cu poza unei rochitze pe care am cumparat-o pt nunta unei prietene aici

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Elyanne frumoase pozele, frumoasa nasa, frumosi miri.
Silvana bine ai venit printre noi. sunt o groaza de tinute pt. . la burta mea, as putea opta pt. una dintr-aia, si asa ma intreaba lumea daca sunt insarcinata din nou.
Ralualexandrei vorbesti de rochia maro? e draguta, chiar imi place. daca as gasi si eu ceva in genul asta, cred ca as ascunde colaceii.
Ancadragoman esti mortala .
Bebe Beca sa aveti parte de o nunta reusita, vreme buna si coafura rezistenta!!!
le mai dati ceva finilor, sau doar excursia in Turcia?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Giova patesti si tu ca surioara mea? Ca si despre ea crede lumea acelasi lucru nu ca n-ar vrea sa fie Chiar s-au pus pe treaba si poate la anu' suntem nasi la botezul finutei (ca am decretat ca fetita va fi)...

Andra foarte frumoasa rochia... si tu... sa nu te recunosc cu bucle... nu stiu de ce dar para de-a schimbat mult... oric coafura ori machiajul... ca in alea 5 secunde cat ne-am vazut in parc te-am tinu minte... si in poza parca nu erai tu...

Bebe Beca asteptam pozeeee... distractie placut, sa iasa totul cum trebuie si... foarte frumos cadoul... vreau si euuuuuu...

Carmen am primit complimentele in particular... distractie placuta si voua... si nervi de otel... ca-ti cam trebe cu asa finuta...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput