Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Andra, foarte frumoase pozele!

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Andra sa va traiasca finutul!!! frumoase pozele, totul a fost frumos!
Ancadm drum bun spre casa!!!

Pot spune ca am intrat in depresie...nu-mi gasesc rochita, ceea ce-mi place e marime mica. asa ca, in situatie de urgenta, voi merge cu rochia cu care am nasit anul trecut. Invitatii nu sunt comuni, doar ca nu=-mi prea placea rochita aia. Nici acum nu gasesc una pe gustul meu, asa ca...decat sa dau alti bani pe una de care nu sunt multumita, mai bine merg cu asta.
am gasit vreo 3 rochite faine, dar toate catre 20 mil. si atatia bani nu dau pe ea.

In schimb, al meu sot, si-a luat costum. mai trebuie cravata, camasa, papuci, dar astepta sa-mi cumpar eu rochia ca sa se potriveasca cravata cu ea.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

giova am vazut pe Miresici.ro ,un subiect "rochie de nasa",cu o rochita draguta la 6 mil,dar nu e noua.Una din fostele nasici vrea s-o "marite".Mie mi-a placut,dar eu deja mi-am procurat-o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

giova,rectific,intri la cautare si dai "rochie de nasa agnes toma",e postat de vicky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Buna tuturor.

Vin si eu in clubul vostru cu urmatoarea dilema:Cat a dat fiecare dintre voi in calitate de nasi la nunta?
Sunt si eu nasa pe 23 august si parerile sunt impartite,asa ca m-ar ajuta foarte mult un sfat de la voi.
Si de asemenea ce cadou le-ati facut finilor?

Multumesc mult,
Angela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Angela bine ai venit,acum sa-ti raspund la intrebari
In ce priveste cadoul eu am bagat un ochi prin casa cand am fost in vizita la ei si am vazut ca le lipseste cuptorul cu microunde si un robot de bucatarie asa ca asta o sa fie cadoul
In ce priveste banii depinde si de posibilitatile voastre financiare pt ca oricum cheltuiala in calitate de nas e destul de mare,eu am pus deoparte 1000 de euro ,acum fiecare da cat poate ,asta e.

Fetelor va multumesc pt aprecieri m-am straduit cat am putut sa iasa totul cat mai frumos si m-a dus capul cam la ce ati vazut

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arina80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelapriboi

Buna tuturor.

Vin si eu in clubul vostru cu urmatoarea dilema:Cat a dat fiecare dintre voi in calitate de nasi la nunta?
Sunt si eu nasa pe 23 august si parerile sunt impartite,asa ca m-ar ajuta foarte mult un sfat de la voi.
Si de asemenea ce cadou le-ati facut finilor?

Multumesc mult,
Angela

ANGELA



Buna

Eu am fost nashica pe 7 iunie iar finul meu imi este var primar.Darul pe care l-am pus in plic a fost de 1500 ron pentru ca mai mult nu ne-am permis. Oricum ei erau multumiti ca ii nashim deoarece e greu in ziua de azi sa-ti gasesti nashi, mai ales sa fie si tineri. Deja am doua colege care se casatoresc si nu si-au gasit nashi din cauza vesnicei probl: a banilor. Sunt ceva cheltuieli care necesita cel putin 3 luni de strans cureaua.Noi am cununat la Braila, nu a fost o nunta scumpa insa sunt destule lucruri de achitat: costume de zi, de seara, benzina, biserica, flori, lautari,dar.
Daca mai ai intrebari, te astept. Bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

fetelor, au am vazut rochii de designer la preturi ffff bune, fata de 20 de mil cat ziceti voi, pe net-a-porter.com, livreaza si in romania, sunt deosebite multe dintre ele. sau de ce nu incercati la craetori romani gen lena criveanu, irina marinescu, maria hohan, elena perseil, chiar si razvan ciobanu, tot spre 20 va duce si sunt chiar deosebite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Multumesc pentru raspunsuri!!!
Ralualexandrei si arina 80,aveti dreptate cheltuiala este destul de mare.
Tinand cont ca nunta e in afara Bucurestiului ,m-am gandit la 600 de Euro ca dar si la cuptorul cu microunde ma gandisem si eu.
Mai astept idei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelapriboi

Buna tuturor.

Vin si eu in clubul vostru cu urmatoarea dilema:Cat a dat fiecare dintre voi in calitate de nasi la nunta?
Sunt si eu nasa pe 23 august si parerile sunt impartite,asa ca m-ar ajuta foarte mult un sfat de la voi.
Si de asemenea ce cadou le-ati facut finilor?

Multumesc mult,
Angela

ANGELA


noi nunta o avem la anu si habar am cat o sa le dam atunci ,dar la cununie le-am luat o rama foto digitala si au fost ff incantati.

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

Mergi la inceput