Nasici de 2008 (2)

Nasici de 2008 (2) | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

Nasici de 2008



martie

Tipsy - 1 martie 2008



mai

Ghivetz - mai 2008 (Bacau)



iunie

Carmenpit77 - 7 iunie 2008
Simo_75 - 7 iunie 2008 (Bucuresti)
Elyanne - 21 iunie 2008 (Bucuresti)
BlueEyes - 29 iunie 2008 (Zalau)
Andruka



iulie

Roxana Claudia - 5 iulie 2008 (Bucuresti)
Carmenefr - 19 iulie 2008 (Bucuresti)
Ancadragoman - 19 iulie 2008
Bebe Beca - 19 iulie 2008 (Arges)
Alesiamm
Gaviotita
Ancadm



august

Ralualexandrei - 2 august 2008 (botez)
BlueEyes - 30 august 2008 (Zalau)
silvana_salajan - 30 august 2008 (cununica civila si logodna)
Madau



septembrie

Giova - 6 septembrie 2008 (Alba Iulia)
Iulia06 - 20 septembrie 2008



octombrie

Falcute - 25 octombrie 2008 (Urziceni)
Ioana81 - 25 octombrie 2008
Ralualexadrei - 25 octombrie 2008



Mikipreda - Braila
RalMar
RoxyGeo


Prima parte

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Elyanne - multumim dedeschidere...se cerea ca sa mai discutam...Pentru ca te-ai spetit de-ai pus si poze ai de la mine o

Iulya - cum de ai emotii daca zici ca-i a doua oara? Cand e evenimentul? Da detalii!

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

intradevar e a doua oara dar sau schimbat traditiile,s-au mai adaugat ca sa zic asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

mai am si un stres pe cap,vreo 12 kg in plus pe care trebuie sa le dau jos ca sa fiu o nasica cat de cat frumusica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Ma asta da stres...Eu una eram bronzata cu alte bretle decat ale rochiei si a trebuit sa merg la solar.Aveam niste kile in plus si am in continuare...n-am dat jos decat 2. Dar m-am stresat muuuult. Dar tu mai ai timp sa dai jos kilele in plus. Succes!

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

stiti vreo cura de slabit rapida si eficienta?vreau sa scap de vreo 12 kg cam intr-o luna si juma.stiu ca nu suna prea bine dar mi-as cam asuma riscul asta.cred ca o dau in disperare deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

roxana mi-a placut tare mult cum ai avut parul asezat la nunta.vreau sa te intreb daca ti-a rezistat?pare coafat lejer.Eu am parul cam rar,oare mie mi-ar sta bine cu o coafura genul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

sunt nasici2008 si din constanta?vreau sa le intreb daca si-au cumparat rochita si din ce loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Iulia - coafura mea pare lejera dar este de asemenea si f rezistenta. Am avut multe tipuri de coafuri facute de aceeasi mana mestesugita si mi-au rezistat f bine, pana am hotarat eu sa il desfac..De fapt cred ca in asta consta si maiestria unei coafeze sa faca parul sa para des si cu volum, cand el este de fapt rar, sa-l faca sa arate coafat lejer, cand el de fapt este bine ancorat..

Cura de slabire nu stiu vreuna minune. Tare mi-as dori sa dau jos..
Vezi la "Femina Intim", ca sunt topicuri cu diete care promit rezultate rapide..

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Elyanne multumim ca ne-ai deschis capitol nou! Am muncit din greu, dar am reusit sa umplem un capitol :0)

Iulia bine ai venit printre noi! Sotul meu a inceput de o saptamana dieta de 13 zile. Gasesti subiectul la femina intim. In 5 zile a dat jos cam 4 kg. El e foarte optimist si e convins ca o sa dea mai mult pina o termina asa ca i-am promis ca ma alatur si eu la saptamana a doua. Eu nu vreau sa dau jos decit vreo 2-3, mai ales sa micsorez putin stomacul ca sa cada rochia mai frumos :0)

De acum am intrat in linie dreapta, mai avem mai putin de o luna pina venim in tara si rupem opincile la nunta.


Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

roxi ,merci mult ptr pontul cu "femina intim" chiar am gasit ceva.(fiind noua pe forum sincer nici nu am cautat,v-am intrebat direct pe voi)

Mergi la inceput