Interfon supraveghere bb

Interfon supraveghere bb | Autor: eld

Link direct la acest mesaj

Vreau sa cumpar un interfon pentru supraveghere bebelus, pentru bebelina mea de 6 saptamani si fiind atat de diversa oferta de pe piata, apelez la voi sa-mi recomandati, va rog, unul pe care l-ati folosit si de care ati fost multumiti.

Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

eu una nu am folosit am casa mica si nu a fost nevoie

dar am facut cadou unei prietene asa ceva si a fost tare multumita, l-a facut cadou apoi unei prietene care avea tatal bolnav la pat si nu putea sa strige in caz ca avea nevoie de ceva caut linkul si ti-l pun:

http://www.consumer.philips.com/consumer/it/it/consumer/cc/_productid_SCD463_00_IT_CONSUMER/Monitor-analogico+SCD463

inainte sa cumperi uita-te la ce calitati are:
sunt unele care trebuie sa stea in priza, deci nu o sa-l poti folosi cand mergi undeva(ex. la picnic si bebe doarme in masina ca sa stea unde nu e galagie mare)

pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns so_rely spune:

Noi folosim de la First. Nu sunt fitoase tare dar sunt eficiente. O aud si stiu daca se joaca sau plange. Si nu au fost scumpe 75 Ron. Merg si cu baterii si in priza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

noi am folosit de la Philips, au fost foarte bune si practice!!!!acuma se joaca copii cu ele...


Kari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

si eu am mizat pe Philips si am fost f multumita.

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eld spune:

Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatiana83 spune:

Eu am de la "primii pasi"...l-am primit de la nasi....si sunt ff multumita de el.Imi place ca are pe langa sunet...si imagine unde vezi dk la bebe in camera e galagie...insa nu se aude el(ganguritul lui)...si la asta ma refer la zgomot de jucarii, zgomot de afara dk are geamul deschis, etc
Pe el il aud dk se trezeste...iar dk am volumul pe maxim...aud si cd se intoarce :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eld spune:

Tatiana, este modelul acesta http://reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment/baby-phone-interfon-camera-copil-p-308.html sau altul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Eld, eu am de la Tigex si e f bun! noi avem casa cu etaj si curte si merge si intre etaje ( chiar cu usile inchise) si in curte!
Sa-ti traiasca bebelina!



Andicu, mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)

Am implinit 11 luni!
www.tickercentral.com/view/9fgr/a.png" target="_blank">Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Si noi il consideram foarte eficient. Folosim Chicco, care merge si cu baterii si la priza.


Mami de
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Noi avem videointerfon de la Baby Cares. L-am cumparat de pe ebay cu 250 RON.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Mergi la inceput