8 lucruri pe care trebuie sa le stiti !

8 lucruri pe care trebuie sa le stiti ! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

8 lucruri pe care trebuie sa le stiti si pe care nu vi le spune nimeni inaite de nunta.

www.supereva.ro/info.asp?id=1359" target="_blank">8 lucruri despre casatorie – pe care nu ti le spune nimeni dinainte





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

pai nu le spune nimeni pentru ca nu sunt universal valabile... e o prostie, nu inteleg cine si-a propus sa sperie bietii viitori insuratei. Serios vorbind, anul asta implinim 10 ani de cand eu si sotul meu suntem impreuna (ca si casatoriti chiar daca nunta a fost peste 3 ani) dar nu e valabil nici macar un punct din cele opt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

adevaruri care devin valabile la un moment dat in casatorie . le recunosc din viata parintilor mei . dar tine de noi - fiecare in parte sa avem o viata de cuplu asa cum ne dorim noi . poate fi vazuta ca o maiestrie , nu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khrone spune:

norocul meu ca le citesc acum... altfel... eram pe undeva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariovidiu spune:

eu am avut nunta in septembrie 2008 si domnisoarele mele de onoare nu m-au lasat pana nu am avut ceva albastru...ceva vechi...ceva nou...si ceva imprumutat.au facut din asta o adevarata poveste...plus ca in biserica parintele a uitat sa mi dea vin sa beau si va inchipuiti apoi ce discutii au fost...ca vai nu am facut ceva bine de aceea s-a intamplat asa...ca a fost un semn...etc...sa speram ca a fost doar oboseala parintelui si ca totul o sa fie bine

Mergi la inceput