Strumfi de iulie-august 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Vrem si noi la intalneala cu voi. Ne primiti?

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

preiau o legatura.... alo??? alo, valen? tu esti?

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

hai, draga, nu mai sopti, nu ne-aude nimeni... deci zi mai tare ca nu te aud

Drum bun maine! azi, nici nu mai stiu cum sa-ti zic, ca m-am incurcat in "fuse"

viiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjj!
pa pa!


karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

hello!

valen, drum bun si fara peripetii!!!

cristina26, iris are program de somn de cand avea vreo 3 luni. momentan are un somn de dimineata (o jumate de ora - o ora) si unul lung de dupa-amiaza, cam de la 2 la 3 jumate. seara merge la culcare la 8, de trezit se trezeste pe la 6 jumate. eu zic ca isi face somnul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

iulia si noi tot camasa avem programul. Numai dimineata la 6 bem laptele si mai dormim pana la 8.

Valen nu faci o escala si pe la mine?

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielabv spune:

CarlaV am rezolvat cu mess-ul asa ca putem vorbii, numai sa fim pe aproape

Lavi mi-a fost dor de voi, mai ales de Lorinuta mea preferata

a inceput sa ploua, ma duc sa imi iau copilul in casa
hopa, tuna!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

buna dimineata seara si de la noi
Ce pot sa zic este ca imi pare tare rau ca nu i.am urat Alinei la multi ani cand trebuia dar sper sa nu fie prea tarziu LA MULTI ANI ALINa si multa multa sanatate!

si ma oftic ca nu o sa fiu si eu prin preajma cand apare valen ..dar ata ete Vacanta placuta in RO VAlen

Si de la noi cateva pozici http://www.flickr.com/photos/25237392@N04/?saved=1 poate o sa reusesc sa pun si un film cu Alex cand face catziva pashi singurel

mami de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex

www.flickr.com/photos/25237392@N04/" target="_blank"> Alex 8-9 luni

povestea nasterii lui bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Mamii vazut pozicile cu Alex si placut ce vazut. Mai ales cum merge el singurel e o dulceata. Astept sa-l vad in persoana, ah si am uitat mai ales soarele de acolo mi-a placut, imi vine sa plec acum.

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

ne-am incantat privirea cu bebelusi frumosi: Alex de mamai, Dragos si Medeea de Gabrielabv.
Anya20 vrem sa vedem si noi poze noi cu voi.
i_ulia se pare ca Iris doarme foarte bine. Ingrid are si ea programul de somn tot cam asa, singura diferenta este ca ea doarme de la 8am pana pe la 9-10am si de la 2 pana la 3:30-4pm iar seara la 7:30 o pun in pat si adoarme pe la 8 (are ritualul ei sa ma traga de par, sa ma piste, sa imi traga palmi (dar asa cu un drag o face, ca nu imi vine sa o opresc).
alina.a Ingrid nu s-a mai trezit plangand azi, poate este ca Elisa si o sa faca asta doar de 3 ori pe saptamana.
luna1 felicitari Adelisei pentru mersul de-a buselea.


Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0%20br%20/" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Mamii, ce-mi vazura ochii: baietel frumos care merge. E scump foc!

Mergi la inceput