Strumfi de iulie-august 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

[quote]Originally posted by CarlaV

...si "buna dimineata!" tuturor, in loc de cafea dinner mints pentru toata lumea .


Adicatelea, ma sabotezi??



Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

va multumesc inca o data pentru urari

daaa, valen vine in tara!!! ...si m-a delegat "sefa de program" ,ca sa eficientizam actiunea, caci ei stau doar cateva zile, asa ca, cine doreste sa se inscrie, sa-mi comunice. deocamdata s-a anuntat karli si jadi (plus simo, care stiu ca si-ar dori mult sa vina, dar probabil ca ne vedem virtual cu ea si matei). pentru alte "programari", ma gasiti pe mess, tel. sau pm.
maine mergem la aeroport sa-i luam si am niste emotii...mai rau ca-n ziua nuntii . sper sa le fie bine pe drum, ca aici ne ocupam noi de ei.

lavi , o sa pun si poze cu fetele. incepusem invatatul in forta , dar acum m-am lenevit, ca nu ma mai pot concentra, cu atatea evenimente placute in jur.o sa reiau dupa paste, asa ca poate am timp sa pun si niste poze.



comorile mele: anya ioana (19.10.05) si arina ilinca (20.06.07)
arina s-a nascut...a doua oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielabv spune:

servus fetele

intru si eu in mare viteza sa va salut pe toate ca nu mai reusesc

ieri am facut si noi 8 luni, inca nu am reusit sa o cantaresc dar sunt tare curioasa pentru ca luna asta a mers tare greu cu mancatul. Abia acum de vreo saptamana a acceptat fructele cu placere, legumele inca nu aluneca pe gat, iar apa e de distractie si numai din canitza. Se taraste pe burtica ,ii place in picioare dar sa o tin de sub brate ca sa aiba mainile libere si nu-i place premergatorul. Afara rupe toate florile si iarba, e curioasa foc si ne plimbam toata ziua.
asta am spus repede, repede ca nu prea mai doarme peste zi si imediat se trezeste

CarlaV pupici speciali pentru voi doua

am pus poze noi pe hi.5 daca aveti rabdare sa va uitati

va pup si tare as vrea sa intru mai des pe aici, voi cum reusiti? astept sfaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

quote:
Originally posted by violetan

[quote]Originally posted by CarlaV

...si "buna dimineata!" tuturor, in loc de cafea dinner mints pentru toata lumea .


Adicatelea, ma sabotezi??



Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71



Iertare, n-am vazut ca a dat cineva cafeaua, sunt chioara de somn in continuare, desi Saby doarme 8-9 ore legate. Mea culpa.

Gabriela, si noi va trimitem pupici speciali, sper sa ne gasim pe mess . Felicitari pentru progrese.

Carla, mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Salut!
Carla daaa, dinner mints pt ele as renunta la cafea, dar cred ca si la silueta
Diane am vazut niste ochisori si niste gropite si un perisor frumos prins in codite... ce mai Ai o fetita superba Sa fie sanatoasa si sa creasca frumos
Valen le invidiez pe fete ca se pot intalni cu voi. Sedere placuta in Ro
Violeta ma bucur mult sa aud ca nu e infectie urinara Stiam ca la infectie urinara nu fac pipilica pt ca ii doare, deci ar fi trebuit sa se observe la pampersii plini/goi. Febra putea fi de la dinti, of dintii astia sunt ca fata morgana: uite-i, nu-s Eu una parca m-am saturat sa dau vina pe ei. Partea amar-amuzanta e ca scapam de dinti si dam de masele, dar macar atunci vor putea spune si ei ca ii doare si sa ne arate unde.

Gabriela ai o papusica de fetita mai ales aici si va sta tare bine la amandoua aici

Lavi si Lorina Maria (5 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52208" target="_blank">am jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Anya abia astept sa-mi "clatesc" ochii cu printesele

Lavi si Lorina Maria (5 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52208" target="_blank">am jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Ha! V-am prins!

Iar va intalniti fara mine. Si eu care vroiam sa vad frumusete de fete si baieti si voi ma tradati. Valen si Anya pupici speciali!

Alina nici in Ungaria nu-l gasesti? Eu ti l-as cumpara si trimite dar nu stiu cum. Nu vii sa ma vezi?

Fug la munca

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Vreau si eu la intalnire cu Valen. Si cu voi. [alacarearamaspeganduri]

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Ah! Am uitat sa va spun ca merge si fie-mea in patru labe....cu spatele doar! Asa ca daca vreau sa ajunga la usa de ex o pun cu spatele la usa si in cateva secunde e acolo.

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Anya20
(plus simo, care stiu ca si-ar dori mult sa vina, dar probabil ca ne vedem virtual cu ea si matei).





Simo mami de Matei

Mergi la inceput