Bucurii de sept-oct 2006 (120)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Lakioana, ce bine ca Reby a inceput sa pape , stiu ce inseamna sa te bucuri pentru fiecare lingurita cu mancare acceptata.

Xandrutza, multa sanatate!

Mirabela, cred ca povestile nasterii le gasesti la Nasterea unei stele dar trebuie sa le cauti in multimea de subiecte.







Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Mirabela, uite aici e povestea voastra si linkul este pe prima pagina a capitolelor 1-110 din Bucurii.

Alexuta, doar sa va faceti bine si am venit. Nush detalii ca io acusi sunt acasa, acusi ma apuca plimbarile . Tare departe sunteti la 60km??!!!




_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Sandra - pai e super tare...vad ca ai chef de plimbarici...pai stabilim si ne vedem...ca doar n-om fi atata de bolnavi incat sa nu facem fatza la vizita gargaritei!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

quote:
Originally posted by alexutza_26

Sandra - pai e super tare...vad ca ai chef de plimbarici...pai stabilim si ne vedem...ca doar n-om fi atata de bolnavi incat sa nu facem fatza la vizita gargaritei!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Pai ne ducem la Iasi, Sv si nu venim pana la colt??? Venim sa pupam o burticoasa.



_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Vaaii ce frumos suna ...burticoasa...apropo' am niste emotii cat casa de mari pt sambata..la echo, cred ca mult mai mari decat prima data!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac



Xandrutza sanatate multa va doresc!

Nu stiu ce m-a apucat zilele astea sa citesc povestile de nastere a Bucuriilor, mai stiti pe unde sunt? Parca era o pagina cu acestea adunate, nu? N-ar fi bine sa punem link pe prima pagina?


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)




Multumesc frumos!

Mira eu am citit povestile voastre, era parca o pagina in Yahoo 360; am gasit la una dintre voi la semnatura, am intrat acolo si le-am citit pe toate.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Alina, multumesc pentru urarile de sanatate!
Acum am vazut ca a pus Sandra link-ul cu povestea nasterii.
Sandra, am citit eu bine? Sau mi se trage de la febra? Vii in Suceava?


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Buna dragele mele!

Am intrat sa va salut si sa va spun ca inca suntem bine. Ieri n-am mai reusit sa intru ca m-am apucat de curatenie si n-am avut timp, iar azi am fost numai pe drumuri cu plati si cumparaturi.

Alexutza felicitari pentru BB-lina si sarcina usoara, imi cer scuze ca te felicit asa tarziu, dar abia am mai citit cate ceva din urma.
Sandra felicitari pentru maselute, am vazut si pozele cu Gargarita si sunt superbe, mai ales cele cu Gargarita si Matti
Itzy esti iertata dar astept sa te revansezi si sper ca mi-ai dat add din nou in lista ta
Lili am vazut pozele cu Mathias la inaltime si cele la piscina, foarte frumoase
Eloise ce mare s-a facut Vladut...m-am speriat cand l-am vazut pe tv. Cum s-a catarat acolo? Nu ti-e frica?
Lexi sa stapaniti sanatosi masina si cati mai multi km fara evenimente neplacute
Sibylle LA MULTI ANI!!! multa fericire si tot ce-ti doresti

Am fugit ca am mancarica pe foc.
O seara placuta!

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Intru pe fuga, cu rezumat al zilei, ca sunt franta:

multumim fetelor care ne-au urat cele bune dariei si sotului. pe rand, Daria a fost ieri f bine, dar nu am scos-o afara. cand sa ne bucuram, azi dimineata avea iar 38.6. ma rog, asta este. Itzy, i-am facut de 2 ori exudat dar a iesit foarte bine. sotul: internat azi dimineta, operat, stare destul de urata supa anestezie. Stat cu el pana la 5 seara, cand in sfarsit a mancat un iart si a legat 3 cuvinte. venit acasa, gasit darie maraita si urlatoare. mama a plecat cum a m venit eu, asa incat abia am asteptat sa o bag pe dari in pat, sa mananc si eu si sa ma linistesc.

Mai aveam cateva rasp in cap la inceputul mesajului pt unele fete, dar acum mi s-au sters total. doar de Alexutza, bafta la eco, si, normal Cristina, asteptam cu nerabdare bb Daria!

Ah, Lexi, ziceai ca ai dus bucuria la gradi si esti f multumita. Nu am prins discutia. ce gardi este? Particulara? ca parca stiu ca tu stai tot prin Titan si sunt interesata si eu.

va pup



Roxana & cocutzel Daria (06.09.06) + Burti- bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Lakioana, ma bucur ca Reby se simte mai bine.

Xandrutza, sanatate multa!

Scumpik, , ce gatesti bun?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,

multumim,

Mergi la inceput