Bucurii de sept-oct 2006 (120)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

quote:
Originally posted by mephala30

Salut!

Andra, superbe poze, mi-au placut protagonistii, , dar si parcul plin de flori.
I-am vazut si pe Sephora si Matti, super bascuta, .
Ti-a placut bascuta ? I-am luat-o din Paris, eram convinsa ca-i va sta bine micului Gavroche .




_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Asa! Sa raspund acum legat de donatul de sange, n-am facut dar daca ar ajunge in situatia sa fie nevoie n-as avea nimic impotriva! noi toti 3 sunte donatori universali!
Si cu donarea de organe sunt de acord! Sotul zice ca probabil singurul organ la care ar avea de comentat ar fi inima! Daca doamne fereste m-i s-ar intampla ceva nu stie daca poate trai cu gandul ca totusi inima mea bate undeva! Cu restul organelor n-are treaba, e de acord!

Referitor la loto, noi jucam cand cum de aducem aminte! Anul asta nu cred ca am jucat! Itzy, si eu zic sa mergi tu sa cumperi biletul! tare fazele cu papusica!

Am uitat sa zic ca m-am indragostit de poza cu Matti si Ruxa mergand de mana!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Lili nu am donat sange niciodata insa as dona daca cineva ar avea nevoie, eu am fost dintotdeauna o bolnavicioasa si stiu ca trebuie sa fii perfect sanatos. La un moment dat un coleg de serviciu a avut un accident si a avut nevoie de sange, am ramas surprinsa de cata lume a sarit in ajutor sa doneze pt. el, s-au facut si stocuri la Centrul de Transfuzii, eu cred ca trebuie mediatizata mai mult chestia asta. Sunt total de acord cu donarea organelor, chiar zilele trecute ma gandeam ce bine am fi putut face unor oameni cand a murit fratele meu, asta in 1996, organele nu au fost afectate, am fi salvat viata cuiva si m-as fi simtit bine sa stiu ca o parte din el mai exista...

Tasia si eu era sa mor din cauza Bromocriptinei, mi-a scazut mult tensiunea si am lesinat... dr de fam mi l-a dat si nici nu stia de Dostinex. Pana la urma n-a mai fost nevoie, m-am stors de 2 ori cand era f tensionat sanul si a fost ok. Oricum mai am lapte si acum daca strang sanul, oare o fi normal? N-am mai alaptat din noiembrie.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Miarbela ambele medicamente de oprire a lactatiei scad teniunea rau, si mie mi-a fost frica sa iau dar am inteles ca totusi Dostinexul ar fi mai bun, eu din ala am luat. Cit despre lactatia de dupa si mie mi-a mai curs din sinul din care a supt mai mult inca citeva luni.

Despre Loto, mmm nu joc de fel pt ca stiu ca nu cistig.Mama imi zice cum sa cistigi daca nu joci

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Salutare!

Ne-am intors, nu stiu pentru cat timp insa ...

Inteleg ca Daria Cristinei inca se lasa asteptata. Tin pumnii in continuare si promit sa intru zilnic sa aflu daca nu a venit cumva mica printesa.

Alexutza, felicitari pentru sarcina, sa fie usoara, cu sanatate pentru tine si bebe!

Am citit prea putin din urma, nici poze n-am vazut :(, nici timp nu prea am sa recuperez. Macar de-as tine pasul cu voi de acum inainte...

Si pentru ca stiu ca ne-ati uitat, va mai arat niste poze recente


I'm reading a book. You know... it's like forums, just a little shorter.

Andra si Vladut (14.10.2006)
puiul meu creste...

~*~My dear old pics~*~
~*~New old pics~*~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

eloise l-am vazut pe Vladut cel pletos cum calarea mobila. Nu iti era frica sa nu cada de pe televizor? Cel mai mult imi place poza nr.5 cind ride. Eu nu reusesc sa o prind pe Cosmi asa de aproape.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!
Alexutza, saru`mana de cafea.
Andra, bine ai revenit! Am admirat pozele cu Vladut, sunt foarte frumoase. Mi-a placut mult poza cu Vladut pe televizor. Si tricicleta e frumoasa.
Sandra, foarte faine pozele cu Ruxa si florile, cu Ruxa si Matti.
Beatrix, ma bucur ca esti bine acum.

Eu am reusit sa racesc



Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Va multumesc tuturor ca v-ati gandit la noi! Cate un pt. fiecare.

Nimic in comum cu LOTO.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Eloise, am vazut nazdravanul cel frumos, . Cum sta cocotat pe tv, .
Ai incredere in el, are instincte bune, nu?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,
(multumim celor care ne apreciaza poza din concurs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Sandra - ce,ce surpriza???? in avans!!! - suntem mai bine acum, recuperam cu somnul....ca din cauza mucisorilor nici nu am putut dormi bine!!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput