Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (133)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

oameni buni...nu trebuia sa va amuzati!trebuia sa apreciati efortul micutilor de 4 ani sa faca ceva!of, of...mai, mai!
multumim de aprecieri!
stef imparte si la toata lumea!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

Sper sa intru pe seara, ca am multe de pove si de raspuns.

Insa azi sunt tot pe fuga:
- martzi plecam in tzara (Yaya, parca si tu tot martzi? noi la Budapesta, ca-i mult mai aproape) si musai sa fac cumparaturi mici si istetze, ca si asa vom avea bagaaaaj...!
- azi aniversam 13 ani impreuna si incerc sa-i fac o surpiza sotzului (sa vedem de ne iese)
- azi trebuie sa mergem la o cresa care cred ca va fi "the" one! Arata super din site si o stiu pe patroana - cred ca vor face treaba buna (e noua) si imi place mult - mai ales partea pt BBi (max 6 bebei pana in 2 ani cu 2 supraveghetoare, 3 BB intr-un dormitor)
http://www.my-baby-kinderhaus.ch/page4.php?view=thumbnailList&category=1&q=&ImageGalleryPage=3
- ieri am fost la control 6 luni plus vaccin si castorul meu cu 4 dintzi nu a scancit macar! I-am distras atentzia si nu a zis nimic! nu a facu febra, doar s-a inrosit usor locul. Asa de mandri am fost ieri de el, ce curajos a incasat intzepatura!
In rest drl multzumit in amre - doar eczema de pe fatza ne mai da bataie de cap.

Va pup si demarez in tromba, cu brelocul de rigoare, Michael cel vesel


Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Am fost si noi azi la amrea vaccinare!!
Tudor se prezinta bine pana acum...a plans pt prima data la vaccin.
Si ne-am distrat copios ca vroia s-o ia de nas pe d-na dr (adevarul ca are frate ditamai nasu).Cum se apropia de el el cu manuta la nasul ei nu putea sa-l consulte.

Evident ca de fiecare data vaccinul la el are cea mai neplacuta reactie (PT MINE): SCADEREA POFTEI DE MANCARE...si s-a simtit de la prima masa dupa intepatura.Il tine vreo 3 zile...sunt patita asa ca nu ma mai agit. Imi pare rau ca tocmai cand a inceput sa manance bine a tb sa-l vaccinam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Si ca tot am strigat catalogul mai devreme am uitat sa intreb si de alte absente:
Danielle - ce mai face Amalia??
Moldoveanca - v-ati facut bine?
Magdaz - un sfat ceva?Asteptam...
Alinkav – te rugam sa ne vizitezi!
Si nu in ultimul rand unde sunteti Bernix, Verobonda, Gabriela 77, Anghelada, Claudia si… daca am uitat pe cineva sa-mi fie cu iertare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

quote:
Originally posted by gabitz78

oameni buni...nu trebuia sa va amuzati!trebuia sa apreciati efortul micutilor de 4 ani sa faca ceva!of, of...mai, mai!



Si eu am vazut micutii dansatori. Sunt asa de duuulci

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=39" target="_blank">Siguranta.jpg

de papanasha Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Piciulika, ce surpriza, ce surpriza? Ne spui,da ?
Felicitari castorasului, au trecut durerile de dinti asa ca nu mai baga el in seama o intepatura.....
Budapesta zici ? Daca faceti o plimbare pe Podul Lanturilor, pe la jumatatea lui gasesti scris S+T=LOVE .......hihihi, glumesc mai, n-am scris da' eram gata-gata, acolo m-a cerut al meu de 'nevasta for ever' ...

suna asa bine ce zici tu despre cresa aia ca l-as aduce si pe Ghighi.Primesc bebei simpatici si din romanica ?


Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna tuturor!!!!

Multumiri din suflet pentru urari!!!
Prisi, Gabitz78, mandarinutza, Sabina, rodicamaries, Valentina22
-----------------------------------------------------------------quote Melania si Tudor

Vaaaaai!!!

AZI E ZIUA DARIEI DE ERINA!!!
LA MULTI ANI PAPUSA SCUMPA!!!


Trandafir de la Moldova
Te-as iubi dar nu-ti stiu vorba
Trandafir din Pietricica
Este Daria frumusica
Dariuta-i ingeras
Frumusel si dragalas mai
Dariuta-i cea mai tareeee
La multi ani si la mai mare!!!

Melania WOW, multumim! Ce mesaj frumos!!!Esti foarte talentata.
Eu ii spun ingeras, papusica de portelan Dariei...
E exact pe inima mea!!!
Ii dau copy-paste sa il aratam si lui tati diseara!!!
Cei mai roz pupici lui Tudor din partea Dariei.




www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Piciulika, aniversare minunata tie, sotului si lui Michael.
Gradinita arata foarte-foarte bine iar de ratio de 1 teacher to 3 children am auzit rar pina si in Japonia la scolile internationale.



www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Gabi, super filmuletul. Picii s-au descurcat bine. Era grupul foarte mare pentru un sincron perfect.
E minunat ca au sansa sa experimenteze asa cevala virsta asta, ii imbogateste ca little men.


www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Cu placere Erina...multumim si noi de pupici!!

Mergi la inceput