Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

ies si eu... ca imi e somn ....merg in pat langa sot . vb maine... daca nu pe zi, maine seara sigur intru sa va zic de bebelina ... si de pap.
Aaaa sa nu uit.. Raul daca plange isteric si nu ii e foame sau il doare ceva vrea sa doarma... si cateodata am senzatia ca nu poate de agitat ce e...
Noapte buna la toate mamicile si toti bebeii

Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

si sa nu uit sa va spun perla sotului distrat de cat de repede raman gravida... "Tu ramai insarcinata si de la ploaie... "

Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Ank noapte buna si sa vii cu vesti bune!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by Ank83

si sa nu uit sa va spun perla sotului distrat de cat de repede raman gravida... "Tu ramai insarcinata si de la ploaie... "

Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito


hai ma ca nu de la apa de ploaie ai ramas tu

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by cristi07
Intrebare: (stiu ca se mai interesa cineva)Aveti vreun sfat pentru scaun de masina, marca sau dupa ce chestii sa ma uit special? Nu vreau sa fac o tampenie, cum am facut la carucior, de am luat unul prea greu si prea mare, nici in portbagaj nu intra.


mai...ce ne potrivim si la intrebari, eu am intrebat dar inc anu am primit nici un raspuns...dar mai astept!
[/quote]

Astept si eu! La Robert nu am avut scaun,dar Amirei vreau sa-i iau.


Here It Goes Againwww.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">Curiozitate
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by cristi07

scuze daca s-a mai spus...dar vreau sa votez si eu...pot da tuturor pozele 5 stelute???



Multumim!


Here It Goes Againwww.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">Curiozitate
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Eu nu stiu ce sa zic ...eu am carutul 3 in 1 si are si scaunul auto!
L-am luat din Italia dar iti dau sa vezi care e ....poate iti faci o idee,dar e de la 0-13 kg dar e usor nu e greu!http://www.prenatal.it/lancio_puericultura_08/index.asp eu pe asta il am numai ca e rosu cu gri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

uberbax...la fel de scumpa ...cu hainute la fel de fitoase!
cristi07, pai a trecut copilul la degetele lui tati??

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by totulii

draga valiiiiii
la multi aniiiiii sper ca nu te superi ca vine abia azi.
eu m-am gandit la tine ieri si paote se pune.



Multi ani traisca multi ani traisca...la multi ani...


Here It Goes Againwww.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">Curiozitate
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

quote:
Originally posted by popbianca

uberbax...la fel de scumpa ...cu hainute la fel de fitoase!
cristi07, pai a trecut copilul la degetele lui tati??

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Asa o tine tasu......sa fie fitoasa!!!!!!!!!

Ce hainute am luat de la BAbyexpo...si mai mult tati le-a ales!

Mergi la inceput