Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Da si eu ma gandesc ca poate l-am facut prea repede dupa nastere si poate de asta mi-a iesit mai modificat....oricum fac tratament si dupa vreau sa cauterizez rana,trebuia de anul trecut...dar cand am vrut sa fac asta ramasesem insarcinata si nu s-a mai putut face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Salutam fetele !!
Multumim de urari si la multi ani tuturor bebicilor !!!
Va pupacesc, imi e dor de voi si va citesc, insa sunt tare multe acum si ma stradui sa le fac fata la toate, zici ca sunt pe ceas si cu un bebic care cere atentie si o mai si merita :)
Noi inca nu am inceput diversificarea, papam exclusiv la sin si sunt happy ca avem 7 kg, am pus luna asta 600 gr, si 69 de cm.

Stefania, unde ai disparut...? Fetele nu ti-au spus deloc din rautate sau lipsa de intelegere ci dimpotriva, asa ca nu dezerta ;) Stii cum se zice, ceea ce nu te doboara te face mai puternic si sunt sigura ca in citiva ani o sa te uiti mindra la faptul ca ai depasit perioada asta care acum pare atit de grea ...

Petro, e bine ca scrii, ma bucur ;)

Am si eu o intrebare la voi, daca te intorci mai repede la servici, se da ceva stimulent, premiu in loc de cei 6 milioane?



------------------------
Flory de Joshua Raphael (14.11.2007)

God brought you in our life

Homepage: www.lijfering.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Cristina, eu am facut papanicolau joia trecuta, dar inca nu am rezultatul. Cand il aflu iti zic, si il intreb si pe nenea doctor despre asta. , nu te panica!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

quote:
Originally posted by Aralia

Cristina, eu am facut papanicolau joia trecuta, dar inca nu am rezultatul. Cand il aflu iti zic, si il intreb si pe nenea doctor despre asta. , nu te panica!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie


Mersi mult...sa nu uiti te rog ca e buna inca o parere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by creem

Aralia, pe mine nu ma linisteste gandul ca mai sunt si altele care sufera, dar cel putin ma face sa reflectez mai mult la problemele mele...la cat de serioase sunt. de multe ori imi dau seama ca sunt o bagatela, dar tot imi ia ceva timp ca sa imi revin.
Tu oricum ai mult mai multe probleme decat mine (ca citeam zilelea astea de ce ai scris cu bunica, mama, fara masina, alergatura, firma, etc.) si tot te-ai oferit sa ma ajuti in timpul tau super limitat

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)



Nici pe mine nu ma linisteste, dar nu simti ca imparti cu cineva suferinta? La asta ma refer. sa treaca nervii!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Avem poze la semnatura :)

------------------------
Flory de Joshua Raphael (14.11.2007)

God brought you in our life

Homepage: www.lijfering.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

quote:
Originally posted by pufulet74

Salutam fetele !!
Multumim de urari si la multi ani tuturor bebicilor !!!
Va pupacesc, imi e dor de voi si va citesc, insa sunt tare multe acum si ma stradui sa le fac fata la toate, zici ca sunt pe ceas si cu un bebic care cere atentie si o mai si merita :)
Noi inca nu am inceput diversificarea, papam exclusiv la sin si sunt happy ca avem 7 kg, am pus luna asta 600 gr, si 69 de cm.

Stefania, unde ai disparut...? Fetele nu ti-au spus deloc din rautate sau lipsa de intelegere ci dimpotriva, asa ca nu dezerta ;) Stii cum se zice, ceea ce nu te doboara te face mai puternic si sunt sigura ca in citiva ani o sa te uiti mindra la faptul ca ai depasit perioada asta care acum pare atit de grea ...

Petro, e bine ca scrii, ma bucur ;)

Am si eu o intrebare la voi, daca te intorci mai repede la servici, se da ceva stimulent, premiu in loc de cei 6 milioane?



------------------------
Flory de Joshua Raphael (14.11.2007)

God brought you in our life

Homepage: www.lijfering.tk



pufulet, da, se da stimulent, 1 mil ca sa platesti bona
Si bine ai revenit

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

quote:
Originally posted by pufulet74

Avem poze la semnatura :)

------------------------
Flory de Joshua Raphael (14.11.2007)

God brought you in our life

Homepage: www.lijfering.tk



Ce mamica frumoasa si eleganta! Din poze pare ca ati avut un bebe foarte cuminte la botez

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

quote:
Originally posted by cristi07

Lixa, il luati si pe Catalin? cu ce plecati? ce frumoossssss.....

Cristina si Radu Nicolae (3.12.2007)
Poze Radu




lixaaaa...

Cristina si Radu Nicolae (3.12.2007)
Poze Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

quote:
Originally posted by cristi07

Lixa, ce scump e Catalin...cat kg are? si ce lungime? sunt curioasa ca in poze pare maricel!
una din jucariile preferate ale lui Raducu e tot hipopotamul rosu

Cristina si Radu Nicolae (3.12.2007)
Poze Radu






Cristina si Radu Nicolae (3.12.2007)
Poze Radu

Mergi la inceput