Flacai si Domnisoare de aug-sept-oct 2004 (128)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani sarbatoritilor pe pana acum!

Noi am fost plecati la mare in gasca... pana in Grecia... acum la retur... pot sa zic ca totusi e prea departe de mers cu 3 pici

Drumul lung si obositor... ne-am pierdut in Sofia doar 2 ore...
Am ajuns intr-un final acolo... eram terminati toti astia mari... copiii cat de cat ok ... doar dormisera in masina...

Acolo au dormit in patuturile lor... Elena (culmea) in patul ei... din care a cazut intr-o noapte

Baietii au mancat doar nestle si hipp... si iaurturi... Elena nu prea a mancat... Aici a fost o problema, ca nu am avut ce sa le dau de acolo... La ei am rezolvat-o cu borcanasele si iauturile, dar la mandra a fost jale... Am pus-o pe mama soacra sa ne astepte cu o ciorba acra... ca eram terminati... n-au nici macar supe... sau n-am reusit noi sa le gasim...

La plaja le-a placut la nebunie... mult nisip... si apa muuulta... au fost fani apa... doar sunt pestisori... Asta mi-a placut si mie, balaceala...
Au stat cu pampers de apa pana i-am terminat, si apoi la putza goala... au poze sexy... o sa ne injure cand or fi mari

Drumul la retur iarasi luuuung, dar mai putin obositor si fara pierdut in Sofia... acum a fost lung pt. ca n-am oprit la cumparaturi si sa manance trupa (la dus n-a fost cazul ca am mers noapte)...

La mare am scapat de muci si tuse... in afara de tratamentul dat de doftor n-a mai fost cazul de nimic... asa ca am o tona de menicamente, de care sper sa n-am nevoie pana expira

Poze promit maine... acum fug la nani ... maine am de umblat, de alergat


Concurs Danonino: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=1" target="_blank">el1 (Andrei) sau el2 (Mihai) ???


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

LA MULTI ANI tuturorMARIILOR,MARIANELOR,MARINELELOR,MARINILOR,MARILENELOR,MARINELOR.......,BINENTELES SI MIE..., MULTE FLORI SI SANATATE.

Am vazut cateva pozici, dar mai am de vizionat , of ce scumpi s-au facut picii astia.

Mihaela felicitari si pt casa si pt boboceii tai care au crescut si sunt tare dragalasi.



Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDI -Terorista casei - 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

LA MULTI ANI! Sa ne traiti cu numele Marii, Marioare, Mariute, Marini si toate derivatele posibile !

Eliana, fata dar zgarcita esti cu pozele...pai doar 5 poze mama draga??? Restul erau prea "sexy" si n-ai putut sa le pui in album ?
Oricum, maaareee curaj trebuie sa ai sa mergi atata drum cu 3 copii in masina. Eu cu 2 si dupa un drum de 2-3 ore sunt obosita, sleita de puteri de nu mai imi trebuie nimic.

Danyce, multumim de aprecieri!
Eu cu Alexia n-am probleme de genul asta sa dispara de langa mine din magazin dar tre sa recunosc ca merg pe varianta "recompensa" dc e cuminte (ii promit ca facem, ii dau ceva ce vrea ea dc e cuminte) .

danina, multumim frumos si LA MULTI ANI !!!!
Mereu ma uit la pozele cu Diana...e atat de frumoasaaaa si fotogenica ...si are atatea hainute superbe !

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=3" target="_blank">Picaturile roa1 si roa2 vor cate un vot! Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Stai ca Eliana incarca acum poze....sunt cu ochii pe tine

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=3" target="_blank">Picaturile roa1 si roa2 vor cate un vot! Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

In primul rand,
La muuuuulti ani sarbatoritilor de astazi!

Apoi... pozeeeeeeeeeeeee


Mihaela tocmai le incarcam, printre pici urlatori de foame... acum sunt la nani, deci linisteeeeeee


Concurs Danonino: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=1" target="_blank">el1 (Andrei) sau el2 (Mihai) ???


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Continuarea

Mergi la inceput