Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (23)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Ema, exact asa am mers prin incinta Baby Expo, cu el mufat la san si nu a spus nimeni nimic. si ce-or fi gandit, putin imi pasa, bble meu e cel mai important, nu il las sa planga de foame si nici nu o sa stau inchisa in casa din cauza ca e dependent de mine. ce poate fi mai frumos decat o mami care alapteaza? si bineinteles ca si pe terasa am alaptat!



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Inimioara mea

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...

Participam la concurs: daca va place de noi, votati-ne: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">pag.21 - Freza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=40" target="_blank">pag.41 - Somn adanc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Imi pare bine ca v-am cunoscut toate aveti niste copii absolut minunati,pe mine m-au impresionat tare mult ochii Mariucai de Creata cat de albastri pot fi.Nu am putut sta mai mult pt ca vroiam sa ajungem si la BE si drumul groaznic pana la Ploiesti ne termina mai ales aglomeratia din Baneasa.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia82 spune:

quote:
Originally posted by emabucuresti

Anca.b unde ai gasit rotarix cu 260 lei? Eu m-am hotarat sa ii dau la 3 luni si la 5 luni.
Ma intreba o fata de ce carucior roz... pt ca nu stiam cand l-am cumparat ce voi avea, fata sau baiat, si ne-a placut mult si mie si sotului, la targul babyexpo din toamna, inainte de editia aniversara, era primul targ la care mergeam si am hotarat sa il luam.Pe atunci nu aveam tangente cu familii cu copii mici, acum insa realizez ca este f. clar delimitata chestia cu culorile belu-baietei, roz-fetite.Insa noua ne place in continuare rozul,are si o sa-i mai iau chestii roz, si sotul poarta roz by the way.Chestia e ca se creeaza confuzii: "ce fetita scumpica"!
Abia astept sa citesc capitolul 23 sa vad cum a fost la intalnire, unde imi pare rau ca nu am putut veni, spe sa ma lase piticul sa citesc curand capitolul!

Ema cu bebe Milan(07.02.2008)
http://www.flickr.com/photos/25353433@N07/



Eu eram cu intrebarea....cam asa e:daca-i roz=fata,daca-i bleo=baiat.Desi mi s-a intamplat de cateva ori sa ies cu fata un oras imbracata mai mult in roz si sa ma-ntrebe unu-altu "ii baietel,nu?"

POZE IRIS
POZE BOTEZ

Iulia si IRIS MARIA (19.12.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia82 spune:

Fetelor,va invidiez! ce zi minunata ati avut la intalnire,nu pot sa cred...voi in maneca scurta,clopoteii imbracati lejer,am vazut chiar o micuta fara caciulita...super-super.
Va dau o idee...de ce nu iesiti la o plimbarica prin parc in Duminica Floriilor? ca precis va fi vreme buna.

Angiffffff frumoase pozele!!! Pupi are mocuta....



POZE IRIS
POZE BOTEZ

Iulia si IRIS MARIA (19.12.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia82 spune:

cine-mi trimite si mie parola zuzelor?

POZE IRIS
POZE BOTEZ

Iulia si IRIS MARIA (19.12.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Buna zuzici! Am vazut si eu pozele de la intalnirea voastra.Tare bine v-ati simtit dupa cum se vede si in poze.Cred ca afost ciudat pt cei de acolo sa vada atatea mamici si bobici la un loc.
Ma bucur ca v-ati simtit bine si imi pare tare rau ca nu am putut sa va cunosc si eu personal.

Angi am vazut pozicile, tare frumosi mai sunteti.

Iulia82, am vazut-o si pe scumpica ta de Iris,seamana foarte mult cu tine, mai ales la ochi si nas.

Noi am primit ieri rezultatele la analiza de urina si din pacate au iesit asa cum am banuit , Razvanelu meu are infectie urinara.Ia dat doctora sa ia augmentin. Oare de ce a facut infectie? Ce nu am facut eu bine?[:((]

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://community.webshots.com/album/562622931EnvRDd?start=24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by ramonab

Buna zuzici! Am vazut si eu pozele de la intalnirea voastra.Tare bine v-ati simtit dupa cum se vede si in poze.Cred ca afost ciudat pt cei de acolo sa vada atatea mamici si bobici la un loc.
Ma bucur ca v-ati simtit bine si imi pare tare rau ca nu am putut sa va cunosc si eu personal.

Angi am vazut pozicile, tare frumosi mai sunteti.

Iulia82, am vazut-o si pe scumpica ta de Iris,seamana foarte mult cu tine, mai ales la ochi si nas.

Noi am primit ieri rezultatele la analiza de urina si din pacate au iesit asa cum am banuit , Razvanelu meu are infectie urinara.Ia dat doctora sa ia augmentin. Oare de ce a facut infectie? Ce nu am facut eu bine?[:((]

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://community.webshots.com/album/562622931EnvRDd?start=24



ramo imi pare rau pt razvanel!e ceva greav?cat timp trebuie sa faca tratam?

iulia intradevar iris e superba!
angi..mai are rost sa zic si eu??minunate pozele, si noi vremmmm!!!


MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia82 spune:

Ven,Ramo,Ereena,Gabrittza,Alina023

Ramo imi pare rau pt micutul tau...tinem pumnii sa se faca bine cat de repede

POZE IRIS
POZE BOTEZ

Iulia si IRIS MARIA (19.12.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Jelimoni ia dat tratament 7-10 zile, nu e foarte mare infectia, dar exista.Oare din ce cauza fac copiii infectie urinara?

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://community.webshots.com/album/562622931EnvRDd?start=24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by ramonab

Jelimoni ia dat tratament 7-10 zile, nu e foarte mare infectia, dar exista.Oare din ce cauza fac copiii infectie urinara?

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://community.webshots.com/album/562622931EnvRDd?start=24



habar n-am ramo!!nu ti-a zis doctorul??nu cred ca ai gresit tu cu ceva...nu-mi dau seama ce-ai fi putut sa faci ca sa-i cauzeze infectia

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput