Bucurii de sept-oct 2006, (119)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Roxana ma bucur ca e mai bine Daria...Auzi dar tu i-ai facut pana acum vreun exudat faringian? Parca spuneai ca intentionezi sa-i faci tocmai ca face des rosu in gat...Cat despre santier in casa...nu-mi mai spune ca stiu...Sanatate multa si lui Tudor si recuperare usoara dupa operatie.

Floricel pai se poate? Ne lasi asa cu okii in soare si pofta in cui pana dupa Paste? ntz-ntz-ntz

Mamilili in pozele alea frumoase din telegondola mi se pare ca seamana cel mai mult cu tine. Apa din piscina ...cate de calda era??

Pufyyyy

Skumpikooo plecaciuni, iertare si milaaa...ai vazut daca lipsesti ? Ti-am dat delete din lista mea si te-am uitat ...dar sigur ca as vrea sa va vad si pe voi ...


------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Ramo, Xandrutza, Alina ...asta cu norocul si kk...la mine este si nu este
De vreo doua saptamani vad ca imi da tarcoale si eu nu stiu de unde sa-l apuc cred. Acu doua sambete am iesit in parc cu papusica ...la un moment dat am dat sa fug dupa ea si din neatentie am alunecat intr-un rahat de caine...daca ma straduiam putin mai mult cadeam ca in filmele cu prosti care aluneca pe coaja de banana.
Am ajuns acasa, am pus sotul sa puna la loto si nik ...Mi-a spus ca altadata sa cad in el poate are mai mult efect
In ultimele seri fazele astea...deci...om vedea...daca ma imbogatesc subit va anunt si va poftesc la party...Imediat dupa pozna de aseara ..la 10 minute dupa a inceput videoclipul celor de la CA$$A LOCCO..."Cine are noroc are", de nu credeam ce aud...de aceea va scrisesem refrenul...

Singura data cand s-a potrivit a fost in facultate...mergeam pe strada intr-o zi si m-am trezit cu un gainatz de zburatoare pe umar...din senin...ca nu erau copaci in jur. Cand am ajuns la cursuri am aflat ca iau bursa...

Chiar asa...voi jucati la loto sau considerati ca e pierdere de bani? Noi am mai pus cate un bilet cand au fost mize mari...

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Lakioana cum este Reby?

Mirabela dar Davidut?

Alexutzo dar voi? Mai ai stari de euforie?

Gata va pup...

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Seara buna..

Noi suntem mai bine, fara tuse, doar cu ceva urme de muci...mancam de rupem...si figuuri avem cat cuprinde...
Eu sunt bine , ff energica, cu o imensa pofta de a bea - eu care de felul meu nu pun gura pe alcool, nici macar o bere nu beau....incerc sa nu ma mai gandesc, astept cu nerabdare echo de sambata!

Itzy - am o stare de betie, de euforie, eu nu stiu cum va fi bebele asta...dar daca continui in ritmul asta, il scot pe 7 carari

Mira - cum mai este David??

Sandra - cum a fost la munte?ceva pozici??si felicitari pt maselute...si toate asa in 3 zile, asta da realizare!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

quote:
Originally posted by mephala30

Lilina, totul va fi bine/ mainile in aer si striga cu mine...!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,
(multumim celor care ne-au apreciat fotografia)



hahaha parca ma si vad ca Ace Ventura - Detectivul lui Peste cum alerga prin jungla dupa ce l-au nimerit sagetile cu venin

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:



'Naseara don'soarelor!

Multumesc c-ati admirat pruncul in poze. Sa raspund intrebarilor:
- despre colac: i-am luat unul mic, abia am gasit ptr copiii sub 3 ani si nu-i place, tot in ala de la piscina inoata. Se descurca destul de bine.
- nu stiu cate grade are apa, oricum e calda.

Daria, ramane pe 17, da? Vezi ca maine-i ziua ta!

Alexutzo, sezi mumos mama, vad ca-ti arde numai de prostioare . Pan' nu te vad cu macar 14+ la semnatura sa n-aud ca faci pozne!

Itzy, noi jucam saptamanal la loto, e ca un fel de ritual. Mereu aceleasi numere. Am castigat de vreo 3-4 ori exact inainte de-a pleca in concedii sume intre 200 - 400 euro.

Roxana, spor la renovari si refacere rapida sotului dupa interventie. Daca te consoleaza cu ceva, o prietena buna s-a operat ieri de deviatie de sept la dr Stan la Bacau, azi am vorbit si era ok, cu nasul gipsat. I-am spuns ca Pinocchio e tare suparat ca s-a micsorat numarul nasoshilor.

Sandro, felicitari pentru maselute!

Sanatate Bucuriilor bolnavioare, sper din suflet sa va reveniti repede!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Sandro, unde-s pozele promise? Ne-ai dus cu zaharelul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna seara. In sfarsit doarme Narcisa; a mai mancat in seara asta niste borsulet din farfuria lui unchiu-su, noi super fericiti ca mananca ceva fata, a doua oara pe ziua de azi. Mie nu mi-e deloc usor sa o vad apatica si fara pofta de mancare, parca nu ar fi ea. Oricum inca nu e deplin vindecata, tuseste din cauza mucilor, mai face si cate un pui de febra... Si tocmai am primit invitatie la deschiderea unui magazin pentru copii, maine; asta e, o sarim.
Itzy, pai degeaba pune sotul bilet la Loto daca nu el are "norocul" tau Pune tu.
Si noi mai punem din cand in cand cate un bilet, daca ne aducem aminte.
Alexutza, si noi asteptam cu nerabdare echo de sambata. Vezi ca are dreptate Lili, esti matale tanara si nelinistita Macar bine ca nu ai greturi.
Sandra, asteptam poze. Poate faci un update la listuta cu pronosticuri, daca ai chef


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna seara!

Da, avem poze caldeeee din Herastrau si de la munte. Enjoy!

Xandrutza, fac update in cap nou (de care ma apuc acusica) ca asta este deschis de Mephala.

Sper sa reusesc sa citesc tot capitolul azi (adik vreo 13-14pag) si sa raspund tuturor.
toate bucuriile bolnavioare si le dorim sa se faca bine bineee repede.




_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Sandra, multumim pentru update! Eu ma apuc de vizionat pozele tale.

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput