Spiridusi de ianuarie - februarie 2006 (287)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Buna seara..semnez si eu condica pt azi dar fara nici un chef...imi e somn . In mare am citit si vad ca sunt evenimente nefericite. Ce bine.
Eram curioasa daca a scris Irina ce a facut la control endo,,,azi a avut programare ( ce memorie am) Eu merg maine...sunt curioasa cum imi sunt analizele.
Sandra are o noua ocupatie, are grija de un pui de catel care e cu mama lui la blocul vecin. Azi l-a adus si in casa sa il vedem. Mare bucurie a fost pe Dani cand l-a vazut..cand l-a dus inapoi a plans. Am vazut noua reclama la Wiskas cu puiul de pisica...tare imi e dor de o pisica...dar vreau rasa aia tigrata si costa cel putin 300 E .
Dani cu cresa e bine, educatoarea ne-a spus ca e cuminte, la 15.30 inca dormea, spun ca mananca bine...dar si ieri si azi a scapat olita pe el in timp ce o ducea sa o verse in wc (doar el vrea sa o duca si sa o verse). Nu stiu cum...ca acasa nu varsa niciodata in timp ce o duce.
M-am uitat pe situl spiridusilor...doamne ce frumos se vede cum au crescut.
Cu ochii sunt mai bine, am inceput sa imi pun si visine si se pare ca ma ajuta.
La servici am foarte mult de lucru zilele astea asha ca mai rarutz pe net.
Ma retrag si eu la
pe toata lumea.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Acum am ajuns acasa de la dr. plecata de la 2 , deci am stat acolo 4 ore de ma luasera totzi nervii dar a meritat


Vom avea o fetita asa ca are mama 3 printese bebelina mica e bine , ne-a facut cu manuta si a cracacit picioarele la fix sa vedem ce ascunde acolo , nu a fost pudica
Suntem in culmea fericirii asa ca nu am rezistat sa nu intru acum sa impartasesc cu voi bucuria noastra ,desi stiu ca toata lumea doarme

Oana 15w+
Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)



www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2, www.dropshots.com/jasmineB" target="_blank"> 3

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

SUPER BOMBO!!!!! Ce ma bucur ca e asa cum va doriti.
Dana am vazut site-ul, multumesc ca l-ai pus si pe Tudor, f. frumos l-ai facut. Doamne ce copii faini avem. Sa ne fie sanatosi.
Anasol, Irina, TIoana, Astery, cum sunt puii fetelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Neatza
Bombo ai zis ca tu iti doresti fetitza si uite ca ti s-a implinit dorinta. Felicitari sa fie o bebelina sanatoasa si frumoasa Haha ce de ii va trage Jasy
Azi dimineata iar a Dani. Cand il trezeste Nelu nu plange, daca il trezesc eu . Dupa ce se dezmeticeste isi revine. I-am dat boxeri pe el si era tare incantat.
Ma apuc de lucru ca azi trebuie sa merg si pana in oras.
O zi faina sa aveti.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

neataaaaaaaa
BOMBOOO ce fericita tb sa fii....sa fie sanatoasa si tot binele din lumeeee

azi ma duc la ...bambooo la petrecereasa ca distractie ce maicu fetele

papan????e un scump am fost la el i am dat ,,cacata,,si a zis ,,mesi,,un vorbaret...sambata lucrez si il iau cu mine sa l vada colegele ca tot timpul ma intreaba de el

bianca? e o mare fotbalistaau selectat o in lotul scolii si azi are meci la o alta scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Buna dimineata,

Bombo felicitari pt fetita Sarcina usoara in continuare, o bebelina sanatoasa si papacioasa sa aveti Uite ca a iesit cum ati vrut voi
Miha parca tu spuneai ca nu ai mai auzit de numele Ianis? E fotbalistul de la Dinamo-Ianis Zico....Ianis este la greci Ion-ul romanesc.
Giova sa ne spui cum a fost azi la implant Sper sa nu te doara Cum este Marco?
Cosmi vad ca Bianca ta este multitalentata Bravo ei Distractie placuta diseara, sa ne pove cum ati petrecut si daca a venit cineva cunoscut pe acolo<( in afata de Ontan )
Bianca te duci in oras cu treburi pt sv >?Noi mergem in oras sa cumparam hainute pt.Angelo ca unele au ramas mici. Blugi, tricouri, body, dresuri si sa mai vedem....
Dana o sa iti trimit poze cu Angelo la 2 ani si 3 luni Pupici la fete si bafta cu examenul
Canda sanatate Filipelului Ce inseamna analizele alea<?Care e cauza?
pupici la toate, revin cand ne intoarcem din oras Intr-o juma de ora o tai spre casa....

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Mirela ai luat-o pe urmele mele<?Ce nasol....lasa ca mai ai un pic si scapi, o sa iti tii minunea in brate cat de curand <Eu chiar nu puteam sa mananc, din cauza asta l-am nascut pe Angelo cu 2510 gr. Sper la tine sa fie peste 3000 gr.
Ralu sarcina usoara si pupici Anastasiei>Tot asa e cu margelele si bratarile<?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Hallo!
In sfarsit, am calculator. Am fost virusata... in ultimul hal, abia s-au putut salva pozele, cateva mii... restul de documente s-au duuuuusss.
revin cu detalii.
pupam toate lumile.

Cristina, mami de Nicolae-Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro
www.dropshots.com/asteryaro1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Mai in occident se probeaza lenjeria intima cand o cumperi? Ma refer la chiloti
http://www.trilulilu.ro/rage/8024b88bcec076
Maraki, da pt servici merg. Dar m-am scos nu mai merg...s-a dus sotul sefei ca tot avea drum prin zona . Succes la cumparaturi...
Cosmi, distractie placuta la chef .
Giova tin pumnii sa nu te doara. Sa ne povestesti cum a fost .
Astery, nasol cu visurii. Bine macar ca ai salvat pozele.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am niste morcovi cat casa poporului. pana la ora 16 cand merg sigur se inmultesc. Nu mai zic de drumurile pe care le fac la toaleta.
Marco a adormit repede aseara, fapt pt. care azi la 7.45 ma striga din camera lui. S-a dus tat-su' sa-l ia si nu a vrut, doar cu mama. asa ca m-am conformat si l-am luat eu.
Am ajuns si mai repede azi la gradi si il las si pana la ora 17.
N-am incotro, caci merge Clau dupa el, si chiar de la ora 16 nu poate sa abandoneze munca. eu sunt programata la ora 16, dar dr. asta intarzie, vine dupa vreo ora. asa ca imi voi manca nervii pe acolo, noroc ca e in Mall cabinetul, poate dau o tura prin magazine pana va veni. oricum nu voi avea nervi pt. asa ceva, dar tot e mai bine.
Aici e innorat rau de tot si urat...of...imi accentueaza si mai rau starea pe care o am.

Bombo felicitari pt.!!!!! DD ti-a dat exact ce ti-ai dorit!!! Mama de 3!!!
Astery bine ca ai salvat pozele, dar de ce nu faci un back? eu le-am copiat si pe CD-uri, daca se buleste compu., macar le am salvate. Cum mai e Razvan?
Cosmi distractie faina sa ai la Bamboo. sa faci poze sa vedem si noi vestitul club.
Maraki spor la shopping.
Bianca spor la munca. Sa inteleg ca dani isi varsa pipi pe el? de ce nu-l conving alea sa nu mai duca el olitza?

ma duc sa bag o gogoasa, ca mi-am cumparat de dimineata.
Doamne ca nici pe scaun nu am stare.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput